6 Underground Türkçe Dublaj 1080P İndir

six underground indir.Teknoloji milyarderi, kötüleri haklamak ve zalim bir diktatörü alaşağı edip piyasadan silmek için kendini ölü olarak gösterir ve bu kanlı büyük görev için yanına birbirinden profesyonel 6 ajan alır. Bunların hepsi kendini ölü göstererek, hem o özgürlüklerine kavuşurlar, hemde şehirdeki kötülerle yakalanma korkusu olmadan daha rahat bir şekilde savaşırlar. Kimlikleri olmayan bu ekip suçlulara karşı tehlikeli ve aksiyon dolu bir mücadeleye gireceklerdir.

Netflix’in yüz elli milyon dolarlık bütçe ile bu zamana kadar ki en pahalı yapımlarından biri olan 6 Underground filminin başrol de çılgın karakter Deadpool’u canlandıran Ryan Reynolds yer almaktadır.Yönetmen koltuğunda ise Transformers ve Arınma Gecesi serileri gibi büyük işlere imza atmış olan Micheal Bay oturuyor. Aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı filmi aşağıdaki paylaştığım bir çok indirme linklerden ücretsiz bir şekilde full hd 1080P indirerek, Türkçe Dublaj dil seçeneğiyle izleyebilirsiniz.

6-underground-indir

6-underground-indir

Six Underground İndir

Filmi Aşağıdaki Bağlantıdan 1080P Çözünürlük İle Ücretsiz Şekilde İndirebilirsiniz.Filmi İndirdikten Sonra Yorum Yaparsanız Sevinirim.

mega

mega

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş