8 Ball Pool v4.8.1 MOD APK | Mega Hileli

8 Ball Pool v4.8.1 Vuruş Çizgisi Hileli APK, bilardo oyunları, yapımcılığını Miniclip firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bilardo müsabakalarında rakiplerinizle savaşım etmek, kendinize ilişik topları deliklere yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır.

8 Ball Pool MOD APK vuruş çizgisi hileli, bu sayede rakiplerinize karşı daima üstün olabilir, tüm maçları kazanmaya 1 adım daha yakın olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen bilardo maçları, farklı oyun modları, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor.

8 Ball Pool v4.8.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.
Android platformunun 1 numaralı bilardo oyunudur. Arkadaşlarınızla yada rakiplerinizle oynayabilir ve bilardo kabiliyetinizi geliştirebilirsiniz. Çalışma alanı, bire bir savaşım ve turnuva modları mevcuttur. Bilardo masanızı veya istekanızı kazanmış olduğunuz paralarla özelleştirebilir ve değiştirebilirsiniz. Oynadığınız her bire bir maç için ortaya madeni para koymanız gerekmektedir. Kazanılmış olduğunızda bu madeni paraların hepsi sizin olacaktır. Maçları kazandıkça daha üst bir seviyeye çıkabilir ve sizin benzer biçimde ustalarla bilardo oynayabilirsiniz. Bilardo oynamayı sevenler için kaçırılmayacak bir oyun.

Mod Özellikleri: Uzun çizgi hilesi mevcuttur. Oyun standartlarında en yüksek çizgidir. Çizgisiz odalarda dahi çizgi bulunmaktadır.
Not: Çok dikkatli olmalısınız. Banlanma riski bulunmaktadır.

Bazı arama Terimleri : 8 ball pool hile , 8 Ball Pool para hilesi 2020 , 8 Ball Pool Para hilesi ROOTSUZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş