Age Of Magic Mod Apk Hilesi

Age Of Magic Mod Apk (v1.25.1)  Yüksek Hasar , Tanrı Modu ve Mod Menüsü

 

Age of Magic Mod Apk + İndir (Damage Multiple / God Mod / Menu Mod)

Age of Magic v1.25.1 Normal Apk

Age of Magic v1.25.1 Mod Apk

MEGA MOD APK

 

Age Of Magic Game Player’s Latest Age Of Magic Mod Apk (v1.25.1) + Unlocked Multiple Damage + God Mod + Mod Menu No Ads’i indirmek istiyorsanız, tebrikler doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, Age Of Magic Android Oyunu Özelliğinin ve Mod Sürümü Apk’sinin size indirebileceğiniz bir Tıklama  En Hızlı CDN Sürücü Bağlantısı sağlayacağını bileceğiz , böylece Age Of Magic Mod Android Rol Oynama Oyununu kolayca indirebilirsiniz .

Age of Magic Mod Android Oyunun Özelliği Nedir?

Age of Magic – İlk zamanlardan beri insanlar her zaman büyülü olarak tanımlanan bir tür gücü hayal etmişlerdir. Mucize enerjinin kendilerini tüm göksellerle yakın hale getirebileceğine inanılıyor. Ne var ki diye adlandırılan insanlar var. Hepsi hikayelerde var. Ancak doğal olarak maç, insanların gereksinimlerini yerine getirmek için yaptıkları bir evrendir. Dünyaların hepsi insanın hayal gücünü karşılamak için yaratılmıştır.

Age of Magic, aslında 2018’de görseller kullanılarak bulunan bir oyun olabilir. Google Play maçındaki indirme sayısı oldukça fazla olduğunda, maç kendi konumunu gösterir. Açıklanmış olmasına rağmen, mekaniği yükseltmenin yanı sıra yeni kanallar da yükseltildi. Karşılaşmaları sürekli gelişiyor.

Playkot LTD, güçlü olan bazı ürünler sunar, ancak bu gerçekten bu türdeki en birincil ürün olabilir. Yine de onlar için başarılı olmuştu. Ek olarak, yayınlanan bu oyunların ürünüdür.

Kahramanın zayıf bir çocuk olduğu düşünüldüğünde, muazzam büyü yetenekleri olan bir keşişin varlığını aldı. Keşişin yaşadığı dağda kovaladılar. Bununla birlikte, bu kahramanın yaşam boyu değişikliklerine yol açan bir bölüm, geri alınamaz. Şeytan darbeler ve darbeler.

Bu gerçekten bu çocuğun ruhundan gelen iyi bir saldırı. Efendisinin intikamını almak için muhtemelen büyülü olanı öğretmeye karar verdi. O da geri döndü. Oyuncu bir kahraman oynayacak.
Hikaye

Age Of Magic Mod Role Playing Game’in İnanılmaz Yeni Özellikleri

Yeni oyun Stili: Klan Baskınları! HIZLI SAVAŞLAR, kutlamanızı görsellerin çarpıcı ve her kararın önemli olduğu geniş arenalarda hızlı ama stratejik sıra tabanlı destansı çatışmalara yönlendirir!

ETKİNLİKLER Gerçekten eşsiz kahramanlar elde edebileceğiniz benzersiz bir oyun modu olabilir. Her iki haftada bir, belirli bir derecedeki tüm oyuncular, etkinlikler adı verilen minyatür kampanyalara katılabilir.

EFSANEVİ KAHRAMANLAR 60’tan fazla destansı kişiliği toplayın, seviyelerini yükseltin, güçlü silahlar ve zırhlar kullanarak onları donatın ve kendi nadirlik ve yeteneklerini yükseltin. Gezegendeki en güçlü partiyi inşa etmek için farklı stratejiler kullanın ve fantezi kişilik ekibinizi sıralayın!

Karanlık, boşlukta küresel bir sürüklenmenin yok edilmiş kalıntılarının üzerine çöküyor. Yine de umut var. Ejderha Kehaneti, bu dünyanın kaderini belirlemek için Kara Kule’ye giren Otantik bir Büyücü’nün habercisidir. Tercih edilen siz misiniz?

Topluluğu birleştirin ve Age of Magic ünlülerinin bilgisine dalın: Kimlerin kendi evrenlerini işgal ettiğini keşfedin, hikayelerini okuyun, sınıflarında ve gruplarında daha fazlasını keşfedin ve ayrıca beceriler, eşyalar ve çok daha fazlasını nasıl kullanacağınızı araştırın!
Daha zor yeteneklere sahip zor karakterleri yönetmek için olayları birleştirin ve süreçten bağımsız olarak kendi dayanıklılığınızı inceleyin!

HİKAYE KAMPANYALARI Karanlığın ve ışığın tüm güçleriyle delinmiş devasa Age of Magic dünyasını araştırın. Efsanevi kişiliklerle tanışın ve korkunç düşmanlarla destansı çatışmalarla savaşın.

Bir Klanı birleştirin veya bu dört Baskından birkaçında savaşmak için kendinizinkini yaratın. Raid Shop’ta elde edilmesi zor tüm kahramanların Parçalarını takas etmek için yüksek teknoloji ürünü teçhizatlar ve Akın Jetonları kazanın!
PVP Her gün PvP Arena’da en büyük kahraman kutlamalarını inşa edin ve diğer oyuncularla savaşın. Ama hepsi bu kadar değil! Haftalık 24 saatlik Turnuvada kendinizi kanıtlayın. Destansı ve şan ödülleri kazanmak için en iyisi için savaşın! Cesur dövüşçüde ganimetleri hareket ettirin!
Bir etkinliğin kullanımı kısa bir süre için açıktır, ancak aralarında ilerleme depolanır ve bu nedenle bir konferansı bir seferde tam zamanında nasıl tamamlayacağınızı gerçekten bulamazsanız endişelenmeyin.

 

 

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • Birden Fazla Hasar
  • Mod Tanrı
  • Menü Modu

Age of Magic Mod Apk + İndir (Damage Multiple / God Mod / Menu Mod)

Age of Magic v1.25.1 Normal Apk

Age of Magic v1.25.1 Mod Apk

MEGA MOD APK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir