Age of Z Mod Apk Full Sürüm – Reklam yok

Age of Z Mod Apk (v1.2.37)  Tam Sürüm , Veri ve Android İçin Reklam Yok

Age of Z Game Lover’s Free Age of Z Mod Apk (v1.2.37) + Full Version + Data + No Ads For Android’i indirmek istiyorsanız, o zaman tebrikler doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, Age of Z Android Oyunu Özelliğinin ve Mod Sürüm Apk’sinin size indirebileceğiniz bir Tıklama Google Drive Bağlantısı sağlayacağını bileceğiz , böylece Age of Z Android Strateji Oyununu kolayca indirebilirsiniz .

Age of Z’nin Özelliği Nelerdir Mod Apk

Bu zombi strateji MMO’sunda zombileri öldür, ittifaklar kur ve kıyametin eşiğinden insan uygarlığını geri götür!

Zombi kıyameti, insanlığı karanlık çağlara attı. Şimdi karanlıkta ışıksın. Devasa makine, patlayıcı ve cesur insan asker ordularını toplayarak anketler. Zombi tazılarını öldürerek, şehirlerini yeniden inşa ederek, mültecileri kurtararak ve yeni dini refah getirerek uygar bir medeniyet. Dünyanın dört bir yanındaki diğer komutanlarla ittifaklar kurduğunuz, rakiplerinizi ezdiğiniz ve yeni bir insanlık çağına liderlik edebilmek için sermayeyi ele geçirdiğiniz için teşekkür ederiz!

Çünkü Z çağında, zombiler bir tehdit olabilir… ama insan entrikaları ve arkadan bıçaklayanlar gerçek tehlike!

Age of Z’nin İnanılmaz Yeni Özellikleri Mod Apk

Survive-:
1: – İşe alındı , yeni ve öldürüldü! İnsan homurtularından, katil makineli tüfeklerden ve yüksek teknoloji ürünü lazer toplarından oluşan geniş ordular oluşturun.

2: – Kahraman günü kazanır! Seksi bir uluslararası dedektif, çılgın bir bilim adamı, saygın bir şerif ve daha fazlası dahil olmak üzere ordunuza liderlik edecek benzersiz karakterler toplayın!

3: – Ölümün birçok yüzüyle savaşın! Mutant Zombiler, zombi ayılar, ölüm anası ve diğer korkunç ölü yaratıklar meydan okumanı bekliyor.

4: – Gerçek Topografya! Göl ve dağların gerçek 3B haritası etrafında yürümeli ve genişlemelisiniz! Doğru yol, yaşam ve ölüm arasındaki farktır!

Canlandı-:
1: – Ceset istiflerini temizleyin! Şehir bloğunuzu teknoloji ve silah merkezlerinin yanı sıra bloklardan, yeniden inşa hastanelerinden, konutlardan ve tarım arazilerinden geri kazanın!

2: – Refahı artırmak ve şehrinizin gelişmesini sağlamak için mültecileri yağmalamak ve kurtarmak için yağmalayın!

3: – Dünya haritasının değişimini gözlerinizin önünde görün! Daha gelişmiş bir dünya, daha büyük bonuslar ve yeni oyun için yeni refah aşamalarının kilidini açacaksınız!

Başarılı-:
1: – HIZ, EZ VE HAKİM OL! İttifakınız, yüzlerce oyuncunun katıldığı gerçek zamanlı bir savaşla haritayı yönetecek ve bir taneye dönüşecek!

2: – Dünyanın dört bir yanındaki gerçek oyuncularla büyük ittifaklar biçiminde diplomasi veya hançer ve aldatma yoluyla. Zombi tehdidi sadece başlangıç!

3: – Kara, kaynaklar ve teknoloji için büyük ölçekli klan savaşları. Yalnızca bir koalisyon sermaye talep edebilir ve bir başkan seçebilir!

Age of Z Mod Apk indirin ve yükleyin

Age of Z Apk’ı Google Play Store’dan zaten yüklediyseniz, Mod Apk of Age of Z’yi yüklemek için OBB dosyasını indirmenize gerek yoktur .

Bu Adımı izleyin-: Game Data dosyanız ve mod Apk’niz yoksa

1) Oyun cihazınıza henüz yüklenmemişse aşağıdaki İndir butonundan Data File ve Age of Z Mod Apk dosyasını indirmelisiniz.

2) Veri Dosyası ve Mod Apk indirildikten sonra, Veri zip Dosyasını  Telefonun dahili belleğinde / Android / obb / klasöründe Çıkarmanız yeterlidir .

3) Ardından, Mod Age of Z Apk yüklemelisiniz. oyunu yükledikten sonra basitçe başlatın ve keyfini çıkarın.

Bu Adımı izleyin-: Game Obb Data ve Apk’niz varsa 

1) Öncelikle, telefonunuzun Dosya Yöneticisini açmanız ve belirtilen yola gitmeniz gerekir: Dosya yöneticisi / Android / veri /  Ve com.camelgames.oz klasörünüarayınve klasör adını com.camelgames.aoz -Mod olarak yeniden adlandırın. (Bunu yapmazsanız oyununuzun Verileri silinecektir)

2) Klasör Adını değiştirdikten sonra, Age of Z Apk’yi kaldırabilir ve Getmodsapk.com’dan Age of Z  (Hacked) apk’yı indirip yükleyebilirsiniz .

3)  Oyununuz yüklendiğinde, Yol: Dosya Yöneticisi / Android / obb / ‘a gidebilir ve Klasör Adı “ com.camelgames.aoz -Mod “‘ u “ com.camelgames.aoz ” olarakyeniden adlandırabilirsiniz.

4)  Ardından, oyununuzu açın ve keyfini çıkarın.

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • Tam versiyon
  • Obb Verileri
  • Reklamsız

Age of Z Mod Apk + Obb Data + Hack’i İndirin

Age of Z v1.2.37 Normal Apk

Age of Z v1.2.37 OBB Verileri

MEGA MOD APK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş