Brawl Stars Mod Apk Sınırsız Para

Brawl Stars Mod Apk (v29.270)  Sınırsız Para , Kristaller ve Reklamsız oyun

Brawl Stars Game Player’s Latest Brawl Stars Mod Apk (v29.270) + Unlimited Money + Crystals + No Ads’i indirmek istiyorsanız, tebrikler doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, Brawl Stars Android Oyunu Özelliğinin ve Mod Sürümü Apk’nin size indirebileceğiniz bir Tıklama Hızlı CDN Sürücü Bağlantısı sağlayacağını bileceğiz , böylece Brawl Stars Android Aksiyon Oyununu kolayca indirebilirsiniz .

Brawl Stars Mod Apk Oyunu’nun Hikayesi Nedir

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach’in yapımcılarından hızlı tempolu çok oyunculu savaşlar.

Üç dakikadan kısa bir sürede çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınız veya bekarlarla savaşın. Güçlü süper yeteneklere sahip düzinelerce Brawlers’ın kilidini açın ve yükseltin. Benzersiz kaplamalar satın almak ve toplamak için arenada öne çıkın ve gösterin. Stratejiyi paylaşmak ve birlikte savaşmak için bir gruba katılın veya bir gruba başlayın.

Birden fazla oyun modunda yarasa
– Gem Grab (3v3): Takım oluşturun ve rakip takımı alt edin. Kazanmak için 10 mücevher toplayın ve kapın, ancak kırın ve mücevherlerinizi kaybedin.
– Showdown (Solo / Duo): Hayatta kalmak için battle royale tarzı bir savaş. Kavgacınız için güçlendiriciler toplayın. Bir arkadaşınızı kapın veya bir solo oynayın – yine de çığlık atan savaşın savaşında ayakta kalan son kavgacı olun. kazanan hepsini alır!
– Ödül (3v3): Yıldız kazanmak için rakiplerinizi ortadan kaldırın, ancak sizi almalarına izin vermeyin. En çok yıldıza sahip olan takım maçı kazanır!
– Soygun (3v3): Takımınızın kasasını koruyun ve rakiplerinizi açmaya çalışın. Yolunuzu temizlemek, patlamak ve düşman hazinelerini havaya uçurmak için haritada gezinin.
 Brawl Ball (3v3):Bu yeni bir kavga oyunu! Futbol / futbol becerilerinizi gösterin ve diğer takımdan önce iki gol atın. Burada kırmızı kart yok.
– Özel Program: Sınırlı süreli özel PvE ve PvP oyun modları.

KİLİT AÇMA VE YÜKSELTME BREWLER
Çeşitli süper yeteneklere sahip çeşitli dövüşçüleri toplayın ve yükseltin, güç puanlarıyla seviyelerini yükseltin ve benzersiz görünümler toplayın.

Yıldız oyuncuyla tanışın
Yerel ve bölgesel liderlik tablolarına en büyük kavgacı olduğunuzu kanıtlayın!

sürekli gelişen
Gelecekte yeni kavgacılara, görünümlere, haritalara, özel etkinliklere ve oyun modlarına dikkat edin.

Lütfen dikkatini ver! Brawl Stars’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı spor öğeleri de bir miktar parayla satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Ek olarak, Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Brawl Stars oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız.

Ekip Kurun ve Kargaşaya Atlayın!

Oyunu birleştirdiğinizde herhangi bir karakteri kendi başınıza seçme olanağına sahip olacaksınız. Var. Sonra rekabeti yok etmeye ve elinizden geldiğince çok takım gibi şeyler elde etmeye çalışırsınız, savaşın sonunda iki gruba ayrılırsınız ve maçta farklı oyuncularla birleşirsiniz. Her birim üç oyuncu içerir ve her oyun önceden belirlenmiş bir süre ile sınırlıdır. Bu an boyunca, oyuncular ve siz muhtemelen istediğiniz kadar yenileneceksiniz. Ancak, düşman grubunu ortadan kaldırmanız gerekmiyorsa, düşmanın görüşünü ödemek için çimlerden saklanmaya veya düşmanın ortadan kaybolması için duvarların altına gizlenmeye çalıştığınızda, birçok kez ölmeyin.

Brawl Stars Mod Apk Sınırsız Para

Transfer boyunca onlara basmazsanız ve tomurcuklara fırlatılan düşman askerlerine karşı dikkatli olursanız, sonucunuzun ne olduğunun farkına varacaksınız. Her maçın sonucunun ardından, çatışma ünlülerin sayısı ile grup tarafından kazanılacak. Ve rütbenizi yükseltmenin yanı sıra değerli olan çok sayıda ödül alacaksınız. Spor, taktiksel yetenek gerektirir ve yetenek ve düzgün harita takibi gerektirir, bu yüzden “Ölüm Maçı” nı kazanabilmeniz için bu tür noktalara dikkat edin!

Her biri bir dokunma saldırısına ve SÜPER yeteneğe sahip taze, güçlü Brawlers’ı çevirin ve toplayın Şu anda sorun mu yaşıyorsunuz? Http://supercell.helpshift.com/a/brawl-stars/ adresine uğrayın veya Ayarlar> Destek ve Yardım’a gittiğinizde bize oyunu alın. Futbol / futbol yeteneklerinizi gösterin ve farklı takımlardan önce iki golü değerlendirin.

Brawl Stars Mod Apk İndir 2020-21

Kırmızı kart bulamazsınız. Kavgacı için güçlendirmeleri toplayın. İyi bir arkadaşınızı yakalayın veya tek başınıza oynayın – şimdiye kadarki en zorlu çatışma royale’sinde önceki Brawler pozisyonunu kullanın. SÜREKLİ GELİŞEN YILDIZ OYUNCU Olun Arkadaşlarınızla veya tek başınıza 3 dakika içinde çeşitli oyun tarzlarında savaşın. Süper güçlü yeteneklere sahip çok sayıda Brawlers oynayın ve güncelleyin.

Stadyumdan olağanüstü bir vitrin olan ve dikkat çekici görünümler satın alın ve toplayın. Bir ring mücadelesine katılın veya başlayın ve yaklaşımları paylaşın. – Dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı gerçek zamanlı 3v3 çatışmalar için sinerji – Savaş ve ipuçları hakkında birlikte konuşmak için diğer oyuncularla Kulübünüzü birleştirin veya başlatın – Açılabilir kaplamalar kullanarak Kavgacıları değiştirin Her gün yeni etkinlikler ve spor davranışları Özellikler: Lütfen Dikkat Edin! Brawl Stars’ı oynamak ve indirmek tamamen ücretsizdir, ancak bazı maç öğeleri RealMoney ile satın alınabilir.

Bu özellikten asla yararlanmak istemiyorsanız, lütfen uygulama içi satın alımları cihazınızın tercihlerinden çıkarın. Ek olarak, Hizmet Koşullarımız ve gizlilik şartlarımız uyarınca, Brawl Stars’ı indirmek için en az 1-3 on yaşında olmanız gerekir.

Brawl Stars Mod Apk Son Sürüm

Hızlı tempolu çok oyunculu bir battle royale stili Hücresel ağ için tasarlandı SÜPER yetenekleri cezalandıran çeşitli Brawlers’ları toplayın ve yükseltin, powerpoint’lerle seviyelerini yükseltin ve ayrıca benzersiz görünümleri toplayın. Bölgesel ve yerel liderlik tablolarında tırmanın ve hepsinden en fazla Kavgacı olduğunuzu gösterin! – Gem Catch (3v3): Takım yukarı doğru ve takımın stratejisini aşın.

Elde etmek için 10 taş toplayın ve tutun, ancak, parçalara ayrılıp mücevherlerinizi kaybedin. Kaymak, patlamak ve düşmanın hazinesine giden yolunuzu kapatmak için haritaya göz atın. – Oyuncu tarafından tasarlanan haritalar, Mükemmel Destek için zorlu yeni alanlar sağlar Yeni Savaşçılar, görünümler, haritalar ve özel etkinliklerden ve maç tarzlarından daha sonra haberdar olun.

Ödül (3v3): Ünlüleri kazanmak için yarışmalar düzenleyin, ancak onların sizi seçmesine izin vermeyin. Oyunu en çok yıldıza sahip olan takım kazanır! – Yerel ve küresel konumlarda bu liderlik tablosunun Zirvesine tırmanın.

Brawl Stars’ın İnanılmaz Yeni Özellikleri Mod Apk

Çekici özellikler

– Dünyanın her yerinden oyunculara karşı gerçek zamanlı 3’e 3 savaşlar için ekipler
– Mobil cihazlar için tasarlanmış hızlı tempolu çok oyunculu Battle Royal modu
– Yeni, güçlü Brawlers’ın kilidini açın ve toplayın – her biri özel bir saldırı ve süper yetenek
– Her gün yeni etkinlikler ve spor modları
– Tekli Savaş veya İşbirliği
– Küresel ve yerel sıralamalarda liderlik tablosunun zirvesine tırmanın
– İpuçları ve savaşları birlikte paylaşmak için diğer oyuncularla kendi kulübünüze katılın veya başlayın
– Kilidi açılabilir kaplamalarla çatışmaları özelleştirin
– Oyuncu tarafından tasarlanan haritalar, yeni arazilere meydan okuyor usta

yardım
Sorunlarınız mı var? Http://supercell.helpshift.com/a/brawl-stars/ adresine gidin veya Ayarlar> Yardım ve Destek’e giderek oyunda bizimle iletişime geçin.

 

Grafik ve Ses

Brawl Stars, kendilerine çok taze ve heyecan verici bir kişilik yaratımı yarattı. Chibi kavgacı güzel çizgi film tasarımı. Çok fazla strateji ve esneklik gerektiren çatışmalar için kabul edilebilir olan zorlukların olduğu çok sayıda yol vardır. Sesle birlikte üretilen her yumruk veya vuruşun arka plan ayarı büyüleyici, katılımcıya güzel ve savaş potansiyelini sunuyor. Brawl Stars’taki savaş gemileri, özellikle arkadaşlarınızla takım kurduğunuzda oynayan insanlar için muhtemelen bağımlılık yapacaktır, bu spor daha iyidir. Zengin kişilik programı, özellikleri ve benzersiz görüntüleri ile, bir Android’e sahip olduğunuzda Brawl Stars sizin için ideal seçeneğiniz olacak!

– Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı gerçek zamanlı 3’e 3 savaşlar için ekipler
– Mobil cihazlar için tasarlanmış hızlı tempolu çok oyunculu Battle Royal modu
– Yeni, güçlü Brawlers’ın kilidini açın ve toplayın – Her biri için özel bir saldırı ve süper yetenek – Her
gün yeni etkinlikler ve spor modları
– Tekli Savaş veya İşbirliği
– Küresel ve yerel sıralamalarda liderlik tablosunun zirvesine tırmanın
– İpuçları ve savaşları birlikte paylaşmak için diğer oyuncularla kendi kulübünüze katılın veya başlayın
– Kilidi açılabilir kaplamalarla özelleştirin
– Oyuncu tarafından tasarlanan haritalar, ustalaşmak için yeni arazilere meydan okuyor

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • Sınırsız Kaynaklar
  • sınırsız para
  • Tüm Kaplamalar Mevcut
  • Tüm Dövüşçüler Mevcut
  • Düzinelerce Harita
  • Sınırsız EveryThing
  • Ücretsiz alışveriş
  • Reklamsız

Brawl Stars Mod Apk + İndir (Sınırsız Para / Kristaller / Reklamsız)

Brawl Stars v29.270 APK

Brawl Stars v29.270 X86 apk

Brawl Stars v29.270 Arm64 Mod

MEGA MOD APK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş