APK

By İptv Pro İndir

By İptv Pro uygulaması herkesin aradığı bir iptv uygulaması.İptv nedir merakmı ediyorsun yazıyı okumaya devam et.

İPTV NEDİR?

İptv televizyonlarımızda olmayan,ücretli olan,çekmeyen gibi kanalların ücretsiz bir şekilde yayınlandığı bir uygulama.Şu ana kadar onlarca iptv uygulaması kullanmış biri olarak şunu söyeleyebilirim.By İptv Pro uygulamasını yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve kesinlikle öneririm.Yayınlar tabikide internet hızınıza bağlı olarak donma yaşanabilir fakat ben 4 mps dowloand hızına sahip bir internetle izliyorum ve hiçbir donma gibi bir olay yaşamadım.Şimdi uygulamanın nasıl kullanıldığına geçelim.

UYGULAMA NASIL KULLANILIR

by-iptv-pro

Uygulama ilk açılışta sizi bu ekran karşılamaktadır ve istediğiniz seçeneği seçerek izlemeye başlayabilirsiniz.Örneğin spor tv kısmına tıklarsanız spor ile alakalı olan türk kanallardan yabancı kanallara kadar hepsini listelemektedir.Diğer seçeneklerde aynı şekilde çalışmaktadır.

UYGULAMA NASIL KURULUR

Bu iptv uygulaması da diğer apk kurulumları gibi çok kolaydır.Sizlere vereceğimiz linkten apk dosyasını indiriyorsunuz ve indirilenler kısmından yada bildirim penceresi kısmından tıklayarak yükleye basıyoruz.Bilinmeyen kaynaklar uyarısı verir ise telefonunuzun ayarlar kısmından güvenlik kısmından bilinmeyen kaynaklardan yüklemeyi izin veri açıyorsunuz ve uygulamayı yüklüyorsunuz.

İndirme Linkleri

Dosyayı şimdi indirin

Shared by WarezciDayi.com

Etiketler

İlgili Makaleler

18 Yorum

  1. Ben kullanamiyorum doluyor ve hata kodu veriyor nedenini çözemedim.. Android tabletten telefonda aynı hata kodu veriyor hatta bazı kanalları açmiyop. . 😕

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı