Candy Crush Saga Mod Apk (v1.186.0.3) Sınırsız CAN Reklamsız Oyun

Genellikle, günümüzde herkes gündelik ve atari tipi küçük boyutlu bulmaca oyunlarını sever, çünkü bunlar anında eğlence sağlayabilirler. Çoğunlukla çevrimdışı oyunlar, hiç kimse her seferinde internet erişimini sürdüremediği için ilk tercihidir. Bulmaca oyunları geniş bir video oyunu türü oluşturdu ve aynı zamanda gündelik, atari, strateji, korku gibi sınıfların çoğunda ve şimdi de çevrimiçi oyunlarda. King, bulmaca ve gündelik oyun pazarındaki en iyi oyun şirketlerinden biridir. Candy crush serisi, Blossom Blast, Bubble Witch serisi, Diamond Digger ve çok daha fazla oyun serisi gibi birçok çekici küçük boyutlu çevrimdışı oyun başlattı. King’in oyunları günümüzde dünya çapında popüler çünkü telefonların her birinde, içinde başka bir oyun olsun ya da olmasın, kesinlikle içinde Candy Crush serisinden en az bir alternatif bulacaksınız.

Candy Crush Saga, King’s candy crush serisinin ilk ve en sevilen oyunudur. Sıradan ve bulmaca oyunları açısından en yüksek konumu teyit etti. Şu anda Candy Crush Saga, en iyi kullanıcı derecelendirmesine ve çok sayıda incelemeye sahip milyonlarca aylık aktif kullanıcıyı koruyor. Temel olarak, Candy Crush, şekerleri renge göre değiştirip eşleştirmeniz veya 3 ila 6 şekerden oluşan uygun renk grupları oluşturmanız gereken basit bir android + iOS bulmaca oyunudur. Her görevde şekerlerin arkasında pandalar bulmak, hindistancevizi temizlemek ve çok daha fazlası gibi farklı görevler alacaksınız.

Bu yüzden bugün bu yazıda size Candy Crush Saga ve destanın özellikleri hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Üstelik size sınırsız can, sınırsız altın külçeleri ve çok daha fazla ek özellik sunabilen Candy Crush Saga MOD APK adlı modifiye edilmiş veya kırılmış bir uygulama da alacaksınız. Yani bir Candy Crush manyağıysanız, bu makaleyi okumalı ve bu büyülü uygulamayı indirmelisiniz. Ayrıca, yeni başlayanlar için en iyi seçenek çünkü bu uygulamayı indirdikten sonra zor seviyeleri kolaylaştırabilirler ve zor seviyeleri tamamlamak için sonsuz şanslar kullanabilirler.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga, dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından sevilen bir android bulmaca kategorisi oyunudur. King Digital Entertainment oyun geliştirici şirketi tarafından 15 Kasım 2012’de yayınlandı. Candy Crush Saga için Candy Crush Freinds, Candy Crush Jelly ve Candy Crush Soda Saga gibi pek çok sonraki versiyon var, ancak destanın kazandığı şöhret olağanüstü. King’s Candy Crush Saga, oyunu piyasaya sürdükten beş yıl sonra 2,7 Milyarın üzerinde indirme kazandı ve o sırada android üzerinde en çok oynanan oyun olarak ödüllendirildi. Yine de Google Play Store’da en çok hasılat yapan 2. oyun ve çevrimdışı gündelik oyunlarda 1. sırada yer alıyor.

Öyleyse oyunun gidişatına geçelim, ilk girişteki eğitimle başlar, blast yapmak için aynı renkteki şekerleri nasıl değiştireceğiniz ve eşleştireceğiniz konusunda sizi eğitecek. Ayrıca, Candy Crush Saga size 4 ila 5 şekere katılarak şekerlemeler, kademeler ve gökkuşağı şekerlerinin nasıl oluşturulacağını öğretecek. Eğitimin tamamlanmasından sonra oyuna 4. seviyeden (1. üç seviye eğitim) başlamanız gerekecek ve bu oyunla ilgili en iyi şey sonsuz olması, rahat bir şekilde tamamlayamamanız. Bitirmesi çok zor olan çok sayıda zor ve süper zor seviye var ve ayrıca birçok basit aşama alacaksınız. Ana oyunun dışında birçok etkinlik, Dreamworld gibi ek küçük alt oyunlar ve çok daha fazlası var.

Candy Crush, bu on yılın en bağımlılık yapan oyunudur ve hala milyonlarca aktif kullanıcı bu oyunu sürekli oynamaktadır. Pekala, Candy Crush’a aşina olmayan pek çok oyuna yeni başlayanlar var ve bu onlar için zor görünüyor. Ayrıca, bazı zor ve en zor seviyelerde takılıp kalan ve altınları çok pahalı olduğu için daha fazla büyümek için varlık satın alamayan pek çok adam var. Tüm bu kullanıcılar için, bugün en sevilen oyun Candy Crush Saga için yeni değiştirilmiş uygulama ile karşınızdayız. Bu değiştirilmiş sürümde sınırsız altın, sınırsız can, her aşama temizlenmiş ve kilidi açılmış ve ayrıca muazzam ek özellikler kazanacaksınız. Öyleyse bu büyülü şeker ortamına kısa bir yoldan daha derine inelim.

Candy Crush Saga MOD APK

Candy Crush Saga, bu oyunun sürümlerini birçok kez güncelledikten ve geliştirdikten sonra, yeni aşamalardan ve genişletilmiş zorluklardan oluşan geniş bir koleksiyon elde etti ve her geçen gün daha da artıyor. Bu durumda size yardımcı olmak için Candy Crush Saga’nın Candy Crush Saga MOD APK olarak adlandırılan değiştirilmiş bir sürümünü yayınladık. Bu değiştirilmiş versiyonda, muazzam miktarda varlık, özel şekerler, lolipoplar vb. İle sonsuz can ve altın alacaksınız.

Candy Crush Saga’nın içindeki dreamworld aşamalarını oynuyor olsanız bile, bu değiştirilmiş versiyon sizin için yapılmıştır çünkü bu size dreamworld alt oyununda kilidi açılmış tüm seviyeleri sağlayacaktır. Ayrıca Candy Crush Saga’da açılan tüm aşamalara erişebileceksiniz, böylece 1. veya 2000. seviyelerden herhangi birini kolayca oynayabilirsiniz.

Dahası, bu değiştirilmiş oyun% 100 güvenlidir ve virüslerden arındırılmıştır, bu nedenle güvenlik sorunları hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Candy Crush Saga MOD APK ile gömülü olan çok sayıda ek özellik hala var. Bu yüzden tüm özelliklerini bilmek için aşağıdaki bölümü okumalısınız.

Özellikleri

Candy Crush MOD APK, Candy Crush için modifiye edilmiş basit bir oyundur ve ayrıca bu oyunun kullanıcı arayüzü Candy Crush Saga’nın resmi oyunu ile aynıdır. Kullanıcı arayüzünün yanı sıra, candy crush’ın bu büyülü sürümüyle deneyimleyeceğiniz birçok özellik var. Tüm olağanüstü özelliklerden birkaç önemli özelliği aşağıda listeledik –

Limitsiz Can

Candy Crush MOD APK, Candy Crush Saga oyununun en güvenilir modifiye varyantlarından biridir. Bu varyantı mükemmel yapan en iyi nedenlerden biri, herkesin istediği temel bir varlık olduğu için sınırsız yaşamdır. Çoğu insan, şeker kırma şansını artırmak için mobil tarih ve saati tekrar tekrar değiştirmekten bıktı. Sınırsız yaşamın en iyi artı noktalarından biri, yalnızca beş canı doldurmak için 30 dakika beklemenize gerek kalmayacak ve eğer çok ya da çok zor bir seviyede oynuyorsanız, bu özelliğe ihtiyacınız var. Bu yüzden hemen bu uygulamayı indirin ve bu kusursuz özelliği deneyin.

Dreamworld’e erişim

Candy Crush Saga, seviye sayısını maksimuma çıkardı ve her geçen gün güncellenmeye devam ediyor. Candy Crush, temel seviyelerle Dreamworld adlı yeni bir alt oyun da ekledi. Temel olarak destan, Dreamworld adlı bir bölüme bazı farklı aşamalar ekledi. Dreamworld oyunlarında oyuncular, uyuyan Baykuş Odus’u rahatsız etmekten kaçınmak için rastgele seçilen iki renkteki şekerlerin eşleşmelerini dengelemek zorunda kaldılar. Yani Candy Crush Saga MOD APK’da, Dreamworld’de kilidi açılmış tüm seviyeleri alacaksınız. Dreamworld’ü en az bir kez denemelisiniz.

Tüm seviyeler Tamamlandı ve Kilidi Açıldı

Dreamworld seviyelerinin yanı sıra Candy Crush Saga MOD APK ayrıca temizlenmiş tüm temel seviyelere erişmenizi sağlar. Böylece oyunun herhangi bir seviyesini, tek bir aşamayı tamamlamadan 1’inci veya 1560’ıncı lanet olasılıkla kolayca oynayabilirsiniz. Daha yüksek seviyelere ulaştığınızda, oyunun zorluğu yüksek sabit bir oranda arttığından ve takas ve lolipop gibi varlıklarınız yoksa, o zaman bu seviyeleri tamamlamak çok zor hale gelir. Ancak bu değiştirilmiş uygulamada, son seviyesine ulaşmadan herhangi bir seviyeyi herhangi bir anda oynayabilirsiniz.

Sonsuz Arttırıcılar

Candy Crush Saga MOD APK’nin en iyi özelliklerinden biri de size sonsuz güçlendiriciler sunacak olmasıdır. Bunu kullanmak için, satın alma açılır mesajını kapatmanız ve bu güçlendiriciyi seçmeniz gerekir. Herhangi bir para ödemeden veya külçe altın kullanmadan sınırsız lolipop güçlendirici, sınırsız el değiştirme güçlendiricisi ve çok daha fazlasını alacaksınız. Dahası, size sonsuz baykuş şekeri de sağlayacak ve asla ölmeyecek. Temel olarak, baykuş, seviyeyi tamamlamayı kolaylaştırmak için toplam şekerlere bazı ekstra özel şekerler ekleyerek size yardımcı olabilir.

Çevrimiçi Buluta Kaydetme

Bu değiştirilmiş oyunda ilerlemenizi bulut hizmetlerine de kaydedebilirsiniz, ancak bunu yapmak için önce oturum açmanız gerekir. Candy Crush Saga’nın değiştirilmiş sürümlerinin çoğunda bu özellik yok. Ancak Candy Crush Saga MOD APK’da bu özelliği kullanabileceğiniz gibi seviye puanlarına göre arkadaşlarınızla da rekabet edebilirsiniz. Dünya genelinde olduğu gibi sosyal hesabınızdan da yüksek skorlu skor tablolarını inceleyebilirsiniz.

Sınırsız Altın Külçe

Şu anda bu oyunu oynuyorsanız, şeker ezmenin zor ve süper sert seviyelerinin zorluğunu bileceksiniz. Bu zorlu seviyeler, şeker ezmesindeki koyu renklerde kişiselleştirilmiştir. Temel olarak, bu seviyelerin tamamlanması için çok sayıda beceriye ihtiyaç vardır. Ancak bu oyunu oynamaya yeni başladıysanız, lütfen endişelenmeyin, çünkü Candy Crush Saga MOD APK’de, zorlu seviyeleri verimli bir şekilde tamamlamak için ekstra hamleler satın almanıza yardımcı olacak sınırsız altın külçeleri alacaksınız. . Bu sonsuz altın külçelerle, sonsuz +5 hamle ve mağaza menüsünde bulunan güçlendiricilerden bazılarını satın alabilirsiniz.

Günlük ödüller

Sınırsız varlığın yanı sıra, bu oyunda günlük güçlendirici çark ile günlük ödüller de alacaksınız ve güçlendiriciler için ödüllendirici etkinliklerin çoğu ve özel şekerler taşıyan baykuşlar ölmeyecek. Size bahsetmediğimiz ücretsiz güçlendiriciler sağlamak için hala çok fazla kaynak var. Bu yüzden sadece bu oyunu oynayın ve büyük ödüller kazanın.

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

 • Limitsiz yaşamlar
 • Normal hareketler
 • Sonsuz hayatlar
 • Unlocked Dreamworld
 • Tüm Bölümlerin Kilidi Açıldı
 • Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı
 • Baykuş Asla Ölmez
 • Moonstruck, seviyenin sonuna kadar aktif
 • Sınırsız Lolipop Booster –
 • Kapatmanız Gerekiyor Mesajı Satın Alın ve Kullanın
 • Sınırsız Ücretsiz Anahtar – Kapatmanız Gerekiyor Mesajı Satın Almanız ve Kullanmanız Gerekiyor
 • Fırça güçlendirici – 1 kez / seviye

Candy Crush Saga Mod Apk + Hack Oyunu İndir

MOD APK İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sonuç

Oyunda, insanların çoğunun bu oyundan ayrıldığı ve diğerlerinin bu dönüşleri kazanmak için çok uğraştığı çok sayıda dönüş var. Bu yüzden bu makalede, size sınırsız miktarda oyun varlığı, can ve altın külçeleri sağlayacak değiştirilmiş bir uygulama yayınladık. Ayrıca herhangi bir seviyeyi tamamlayamazsanız ve bir sonrakine geçmek istiyorsanız, Candy Crush Saga MOD APK sizin için yapılmıştır. Bu uygulamadan beri, tamamlanan ve oynanabilir olan her seviyeyi alacaksınız. Bu nedenle, herhangi bir şey hakkında endişelenmeden, bu canavar oyununu hemen indirin veya yine de, herhangi bir sorgu veya sorundan rahatsız olursanız, aşağıdaki yorum kutusuna yorum yapmalısınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş