Car Driving School Simulator v2.17 | MEGA HİLELİ APK

Car Driving School Simulator v2.17 apk indir

Gerçek bir otomobil kullanma deneyimine hazır olun. Tıpkı bir sürücü kursundaki benzer biçimde aracınıza bindiğinizde güvenlik kemerinizi bağlamalısınız, arabanın vitesini boşa almalısınız, arabayı çalıştırmalı ve eğer hava karanlıksa arabanın farlarını yakmalısınız. En ince detaya kadar gerçekçi düşünülmüş bu otomobil sürüş okulu simülasyonunda kendinizi tıpkı gerçek bir otomobil kullanıyormuş şekilde hissedeceksiniz. Oyun tıpkı gerçek dünyadaki şeklinde arabayı sürüş yeteneğiniz kadar etrafa ve trafik kurallarına olan dikkatinizi de ölçmektedir. Car Driving School Simulator içerik olarak bir tek otomobil değil otobüsten 4×4 arabalara yada spor otomobillere kadar farklı farklı 20 farklı araç içermektedir. Ayrıca gerçekçi akan trafikte yol alırken tehlikenin her yerden gelebileceğini öngörüp kaza yapmamaya özellikle dikkat etmelisiniz. Çevrimiçi (Online) olarak çok oyunculu (Multiplayer) olarak da oynayabildiğimiz bu oyunda hemen yerinizi almak için oyunun dosyalarını apk olarak indirebilirsiniz.

Car Driving School Simulator v2.17 apk indir Geniş şehir ortamı, yapılacak onlarca görev, farklı arabalar ve dahası sizleri bekliyor. Car Driving School Simulator v2.17 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri üç boyutlu olup ses kalitesi iyi seviyededir.

Car Driving School Simulator v2.17 MOD APK

Car Driving School Simulator v2.17 MOD APK

Car Driving School Simulator 2.17 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

Car Driving School Simulator 2.17 yakıt hile apk : oyun içinde sürüş yaptıktan sonra yakıt miktarınız azalmaz, daima artar.

Car Driving School Simulator 2.17 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.

Oyunu indirip, yayarak warezci dayınıza katkıda bulunabilirsini,z, warezci dayi her zaman en iyi ve en temiz uygulamaları siz degerli yeğenlerine sunar.  Bu arada facebook, instagram ve twitter hesapları açarak toplulugumuzu dahada fazla artırmayı düşünüyoruz. Bizlere destek olmak isterseniz eğer eşinize dostunuza bizi anlatıp, uygulamaların altında yorum yaparak daha iyi bir motive sağlayabilirsiniz. Sizler için bu işi yaptıgımızı sakın unutmayın. İnternetin dayısı olarak sadece oyun değil film,crack yazılımlar dahil her işte ilerlemeyi düşünüyoruz. İndirme linkini aşagıda bulunan resimin altından saglayabilirsiniz.

   Car Driving school simulator 2.17 hileli apk indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş