CupHead Türkçe Yama

CupHead türkçe yama indir

Çizgifilm teması ile kurulu sürükleyici bir evrende geçen oyun, patron savaşları içeriği ile içerisinde platform bölümleri ve küçük oyunlar içermektedir.StudioMDHR Entertainment tarafından oyuncuların beğenisine sürülmüştür. Xbox One ve PC için çıkarılmış bir oyun olmakla beraber aksiyon duygusunu oyunseverlere iletiyor.

CupHead Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Türkçe yama paketi, oyunu tamamen Türkçe hale getirecek dil dosyaları içermektedir. Menü, senaryo ve oyun içerisindeki tüm diyaloglar Türkçe dili ile uyumlu bir halde oyun deneyimini sunmaktadır. Yama paketi steam platformu ile uyumlu bir halde sizlere getirilmektedir. Yama dosyasını indirdikten sonra setup uygulamasını çalıştırarak kurulumu oyunun dizinine yapabilirsiniz. Oyun içerisindeki ayarlardan altyazıları açmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş