Dangerous Lies Türkçe Dublaj İndir-2020

Dangerous Lies Türkçe Dublaj İndir.Zengin ve yaşlı bir adam eli ayağı olan bakıcısını çok sevmektedir. Bakıcısı ise uzun zamandır onun hizmetinde ve oldukça da çulsuzdur. Beklenmedik bir şekilde ölen bu yaşlı adam, bakıcısı dair geride bıraktıklarını oldukça üzer. Özellikle bakıcısı ve eşi tekrardan parasız kaldıkları için çaresiz durumdayken bir gün kapılarını ölen adamın avukatı çalar ve zengin yaşlı adam tüm mirasını kendilerine bıraktığını öğrenirler. Çulsuz olan bakıcısı ve eşi artık büyük bir mirasa sahiptir ve ölen adamın evine yerleşmişlerdir. Ancak ani gelen zenginlikle birçok tehlikede beraberinde gelir.

6,1 IMDB puanına sahip olan 2020 ABD yapım gerilim, dram ve polisiye türündeki film olan Dangerous Lies adlı filmi sizlere paylaştığım bağlantı seçeneklerinden Türkçe Dublaj olarak 1080P indirip, izleyebilirsiniz.İyi Seyirler.

dangerous-lies-turkce-indir

dangerous-lies-turkce-indir

Dangerous Lies Türkçe Dublaj İndir

google.drive

google.drive

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş