Dünya’nın Sonu İndir (The World’s End) Türkçe Dublaj

Son zamanlar corona virüsünün etkisi ile insanlar bilim kurgu filmlerine merak sardı, bizde Dünya’nın Sonu  (The World’s End) Türkçe Dublaj indir başlıgı altında filmi değerli yeğenlerimize sunuyoruz. İyi Seyirler.

Film Açıklaması

Kimi iyi yerlere gelmiş, kimi gelememiş yeniden eski mahallede buluşan çocukluk dostlarının mevzu edildiği filmin ilk kısmı iyiydi. Fakatçları kimine gore aptalca bazısına gore keyifli gelebilecek 12 farklı pub’ta da bira içmekti. Filmin bir sci-fi filmi bulunduğunu bilmeyen ben, buraya kadarki The World’s End’i eğlenceli bulmuştum. Ne olduysa daha önce bu üçlünün zombilerle denerken başarılı olduğu formülü robotlar ve uzaylılarla denemeye kalkmasıyla oldu. The World’s End’te Sci-Fi olan hiçbir öğeyi beğenmedim. Esasen film, setten ve salondan önce pre-production aşamasındayken kaybetmiş. The World’s End, genç yönetmen Edgar Wright’ın biroldukça fert tarafınca burun kıvırılmayan sadece bana bakılırsa kötü bir film olan Scott Pilgrim’ine gore birkaç adım önde. Ancak mevzu muhteşem üçlü olarak adlandırılan Wright-Pegg-Frost ise bu filmi daha önceki iki örnekle kıyaslamalıyız. İlk yapmış oldukları film Shaun of the Dead’ti. Onunla sinemaya yeni, bambaşka bir biçim getirdiler. Sonra yine aynı yapıyla Hot Fuzz’ı yaptılar ki bana bakılırsa o da son aşama başarılı bir filmdi. Ama bu filmi Shaun of the Dead ve Hot Fuzz’la kıyaslamak yahut sırf bu üçlünün yeni filmi diye iyi film olarak nitelemek beyazperdeye ve sanata sırtını dönmektir. Filmin elbette birkaç komik sahnesi vardı. Sadece Simon Pegg’in oynadığı her filmde esasen en az bu filmdeki kadar gülüyorsunuzdur. Filmin gülünç olamamasından çok bu şekilde bir kadroyla beklenildiği kadar komik olamaması bende hayal kırıklığına yol açtı. Yönünü şaşıran senaryo da hayal kırıklığımın tuzu biberi oldu.

 

dünyanin sonu filmi indir

dünyanin sonu filmi indir

İndirme Linkleri

Dünya’nın Sonu İndir (The World’s End) Türkçe Dublaj – Google Drive İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş