Frekans indir Türkçe Dublaj 1080p (2000)

Frekans indir ,Filmin hikayesi yani şöyle: Kariyerinin zirvesinde olan ünlü çizgi roman yazarı Clay (John Cusack), para getirecek önemli bir toplantı dönüşü hava alanında karısı ve oğlu ile mevzuşurken telefonunun şarjı sonlanmış olur. Tam o sırada cep telefonu ile konuşan herkes delirmiş gibi birbirlerine saldırmaya başlar. Telefonunun şarjının bitmesi sayesinde delirmekten kurtulup hayatta kalan Clay, olan biteni anlamaya çalışırken bulunduğu alana uson zamanların düşmesiyle kendisini zor bela metro istasyonuna atar.

Burada yolları tramvay sürücüsü Tom (Samuel L. Jackson) ve o kargaşada annesini ölümüne neden olan Alice ile karşılaşır. Clay, Tom ve Alice olayların nedenini araştırmak ve Clay’in oğlunu bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar..
İnsanların zombiye dönüştüğü filmler çoğunlukla yapılmaya başlayınca tadı kaçıyor haliyle. Keşke, iyi başlamış olan hikayede zombi olayana girilmeyip akıllı cep telefonları üzerinden daha ”akılcı” sularda yürümeye çalışılsaydı daha farklı bir seyirlik olurdu. Ne zamanki senarist zombi vakasına girdi, filmimizde benim için o an sonlanmış oldu:) Özellikle günümüz gençliğinin telefon bağımlılığı üst seviyede. Nerede ise 5 yaşlarında ki çocukların bile eline cep telefonu veriliyor. İnsanlar yolda yürürken, araç kullanırken, toplu taşıma çalgılarına binerken ve seyahat ederken sürekli telefonları ile oynuyorlar.

Umarım bu tehlikeli bağımlılık, daha vahim vakalara vesile olup, insanlığın geleceğini etkileyecek sonuçlar yaratmaz. Bu mevzu ile ilgili Frekans indir Türkçe Dublaj 1080p zombi olayına girilmeden eğitici filmler yapılıp insanoğlu şuurlendirilirse daha iyi olur kanaatindeyim.
Filmin oyunculukları ise bana nazaran orta derece. John Cusack, yaşlandıkça olgunlaşacağına iyice çatan düşmeye başladı. Samuel L. Jackson ise her sene 2-3 tane film çekmeye başlayınca bu durum oyunculuğuna da yansımış. Bu hafta Tarzan ve Frekans ile boy gösteren Samuel, her iki filmimizde de yetersiz bir performans sergilemiş. Eski dost Stacy Keach’i filmde kısa bir rolde de olsa görmek güzeldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş