Game of Thrones 4.Sezon indir

Game Of Thrones 4. Sezon , tüm bölümler bir arada
Game Of Thrones Full Sezonu WerezciDayi’den indirebilirsiniz.

4.sezon Özeti

Tyrion’un King’s Landing’de yeni bir misafiri vardır. Jon Snow, Kara Kale’de hoş karşılanmaz. Bu sırada Arya, eski bir arkadaşına rastlar.

Tyrion, Jaime’ye yardım elini uzatır. Joffrey ve Margaery kahvaltıya ev sahipliği yapar. Bu arada Ejderha Kayası’nda Davos, Stannis’in sabrına sahiptir. Duvarın Ötesinde Bran nereye gitmeleri gerektiğini anladı.

Joffrey öldürüldükten sonra Tyrion gözaltına alınır. Tywin, Tommen’i kral olmaya hazırlar. Cersei intikam almak ister. Ama istediği, Tyrion’un cezası değil, cinayetidir. Sansa, Petyr Baelish’in gemisine gelir ve kaçış planının arkasında olduğunu öğrenir. Davos, Stannis için bir ordu kurmaya çalışıyor. Jon Snow, Wildlings’in yolculuğunun beklediğinden daha yıkıcı olduğunu keşfeder.

Daenerys, Meereen’i alır ancak ne tür bir yönetici olacağını belirleyecek önemli bir karar vermek zorunda kalır. Küçük Parmak, Sansa’ya Joffrey cinayetiyle olan ilişkisini açıklar. Olenna, Margaery’yi Tommen’i baştan çıkarmaya ikna eder. Jaime sonunda esir Tyrion’a gider.

Cersei ve Tywin, taht için bir sonraki hamleye hazırlanır. Jon yeni bir göreve başlar. Bu sırada Daenerys gelecek için planlar yapar.

Stannis ve Davos yeni bir stratejiyle yola çıkar. Daenerys talepte bulunanları kabul eder. Bu sırada Tyrion, taht odasında babasıyla yüzleşir.

Cersei’nin Gregor Clegane ile bir anlaşma yaptığını öğrenen Tyrion, Bronn ile onun adına savaşmak için bir anlaşma yapmak ister. Jon Snow, yaklaşan Canavar tehdidi konusunda Alliser Thorn’u uyarır. Daenerys, geride bıraktığı şehirlerdeki kaos hakkında zor bir karar alır. Arya ve Tazı, yolculukları sırasında Arya’nın geçmişinden biriyle tanışır. Brienne ve Pod, Arya’nın hayatta olduğunu öğrenir.

Yabanıllar Gilly’nin bulunduğu yere varır ve yağmalamaya ve yok etmeye başlar. Ygritte, kollarında bir bebeği olduğunu fark ettiği için onu öldürmez. Bu sırada King’s Landing’de büyük savaşı bekleyen kardeşler Jaime ve Tyrion, belki de son olacak konuşmalarını yaparlar. Daenerys bazı belirsiz haberler alır. Tazı ve Arya, Arya’nın teyzesi Lysa’nın Vadiye gelişleri karşılığında öldüğünü öğrenir.

Gece Nöbetçileri, yaklaşan Vahşi Doğa saldırısına hazırlanır. Ancak, saldırı gerçekleşene kadar neyle karşı karşıya olduklarını tam olarak anlamayacaklar. Gilly, Kara Kale’ye varmadan kısa bir süre önce Mance Rayder’in ordusundan kaçmayı başarır. Ygritte ve Jon’un Wildlings ve Night’s Watch arasındaki bu kavgada karşı karşıya gelmesi an meselesidir.

Sezon finalinde Jon Snow, anlaşma yapmak için Mance Rayder’a gider. Bu sırada Gece Nöbetçileri, kayıp yoldaşlarının cesetlerini yakar. Bran ve arkadaşları, Kalp Ağacı’nı bulur. Ama burada onları bekleyen büyük bir tehlike var. Brienne ve Podrick, Arya’ya rastlar. Daenerys, ejderhalarını kontrol edemediği gerçeğiyle yüzleşir. Jaime, Tyrion’un kaçmasına yardım eder.

 

Game of Thrones indirmek için tıkla

Alternatif İndirme Link’i

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş