Geleceğe Dönüş 2 indir – Google Drive

Geleceğe Dönüş 2 indir , Gelecek dediğimiz zaman şimdi geçmişte kaldı, bu çok enteresan değilmi?.Bu film benim için bir filmden çok daha çok şey ifade ediyo, kaç kere izlediğimi anımsama imkanım yok. Artık yılda 1 izliyorum özleyip yanıp tutuşmak için.Bugün de 3 filmi ardı ardına ilk günkü aldığım zevkle izledim.Yine heyecanlandım, onlarca kere güldüğüm sahnelere yine güldüm.O kadar güzel hazırlanmış bir film ki en ince ayrıntısına kadar nakış gibi işlenmiş.Ve de herbir ayrıntı bi yere bağlanıyo yahut bi kişiye gönderme yapıyor.Yeni nesil artık bizim aldığımız hazzı alamıyor bu filmden.Bırakın hazzı adını bilmeyen çok fazla genç var.Artık o da onların ayıbı napalım 🙂 Küçükken gazetede tv yayın akışlarına bakıp geleceğe dönüş varmı diye bakardım.Yapana emeği olana şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunarım

Geleceğe Dönüş 2 film konusu

Geleceğe Dönüş 2 indir her karesinde görebileceğiniz dev ekran televizyonların, özenle hazırlanmış fikirlerin ürünü olduğu besbelli. Bu aşamada televizyonun genç dönem için hala önemli bir alışkanlık olacağını düşünmenin yanında, aynı anda altı farklı kanalın beraber izlenebilme özelliğine değinilmesi de ileri değişen teknolojinin günümüze fazlaca başarıyla yansıtılmış hali. İnternet mevzusunda küçük bir gecikmeyle doğru sonuca ulaşan Bob Gale günümüze çok yakın icat olan iletişim Skype ve Google benzeri bir sistemle daha o zamandan son kafamızda bazı fikirlerin uçuşmasını sağlıyor. Kişisel bilgilerin kullanım şekli farklı olsa da, günümüz sosyal medyası için iyi bir akıl yürütme olduğunu söyleyebiliriz.

Geleceğe Dönüş 2 indir

Bazılarına göre yaşlanma düzgüsel bir süreç iken, bazılarına göre de önüne geçilmesi adına her cephede harpmaya değecek kadar önemli. Medikal açıdan filmdeki kadar ileri derece ve ilginç fikirlerin –tüm vücut kan nakli, daha da ötesi dalak ve kalın bağlarırsağın yer değiştirmesi şeklinde- hayata geçirilmesi söz konusu fox olmasa da, genç kalma çabası 26 yıl önce de şimdi de hala çözülmeyi bekleyen husus benzer biçimde duruyor.

İnternetin, Geleceğe Dönüş 2 indir  türkçe indir filme gore 90lı yıllarda fature boy göstermeye başlaması haricinde, ekmek ve su kadar önem teşkil ettiğini bildiğimize gore, fazla söze de gerek yok. Benzer şekilde telefonların mevcut konumları düşünüldüğünde biraz gözden kaçırılmış benzer biçimde duruyor.

google.drive

google.drive

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir