Idle Car Factory Apk İndir – Para Hileli Mod 12.5.6

Idle Car Factory v12.5.6 Mod Ayrıca gerçek oyunculardan oluşan rekabet piyasasıyla oldukça yenilikçi ve kaliteli işler yapmamız gerek. Yeni işçiler alın, üretim tesisleri ve parçaları kurun, stratejik olarak planlamalar yapın. 200’den fazla yapı geliştirmesi, 10 farklı işçi çeşiti benzer biçimde geliştirmeleri yaparak şirket işleyişini hızlandırabilirsiniz.Idle Car Factory Apk İndir Oyunu para hilesiyle indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyuna İlk olarak düz bir arazi üzerinde başlayacaksınız. Bu arazi üzerine iş istasyonu, depo, otopark alanlarınızı kurmalısınız. Bu alanları kurduktan sonrasında ufak bir firma olarak oyuna başlayabilirsiniz. En başlangıçta güçlü bir şirket olamayacaksınız. Zaman içinde işletmenizi geliştirerek dünyaya hükmeden bir işletme olabilirsiniz.

Idle Car Factory Apk İndir Oyunda ilk yapmanız ihtiyaç duyulan personel sayınızı arttırmaktır. Ne kadar çok personeliniz olursa o denli çok satış yapabilirsiniz. Oyuna başlarken ilk başlangıçta üreteceğiniz enstrumanların yalnız modelini çıkartabiliyorsunuz. Firmanız geliştikçe bünyenize motor, süspansiyon gibi birimler katılmaktadır. Bu birimler ile birlikte firmanız büyümeye başlamış olacak ve zamanla fabrikaya dönüşmenizi elde edecektir.Birimlerinizi kurmaya ve işletmeye başladıkça arabalarınızı tamamlayabiliyor, otomobillerinizin satışlarını gerçekleştirebiliyor ve para kazanabiliyorsunuz.

"<yoastmark

 

Idle Car Factory Para Hileli Mod 12.5.6 indir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir