İkizler Projesi (Gemini Man) İndir

İkizler Projesi tek link indir

İkizler Projesi (Gemini Man)  filmi İndirHollywood’un düşük kaliteli fakat reklamı bol filmlerinden bir tanesi. Zaten filmin konusundan daha çok senelerdir mevcud gençleştirme efektinin nasıl kullanıldığına dair yaptıkları reklamlar da bunun göstergelerinden bir tanesi.

Filmin yönetmenliğini Ang Lee yapıyor. Senaristliğini ise David Benioff, Billy Ray yazdı. Filmin başgörevinde ise ünlü isim Will Smith var. Kendisi aslında aynı olan iki karakteri canlandırır. Filmin mevzusu da bundan oluşuyor aslına bakarsak.İkizler Projesi filmin mevzusu aslen ilginç ve yaratıcı. Filmin ana karakteri olan Henry işinde çok başarılı bir kiralık katildir. Fakat yaptığı işi geçmişte bırakmak ister. Fakat çok fazla şey bildiği için yok edilmesi gerekir fakat buna cesaret edecek bir kiralık katil bulunamaz. Bunun yerine yıllar önce ondan alınan genlerden bir klon yaratılır ve peşine gönderilir. Henry aniden karşısında kendisinin 25 yıl önceki halini bulur.

İkizler projesi full indir

Düşünce güzel fakat uygulama kısmında çok zayıf kalmış bir film olarak dikkat çekiyor. Bunu gören yapımcılar da inanılmaz bir reklam kampanyası yürütüyorlar ki yatırımlarını kurtarabilsinler. Yine de bu tarz bilim kurgu filmlerini sevenler için farklı bir seçenek ama çoğu seyircide hayal kırıklığı yaratacağı da bir gerçek.Netice olarak İkizler Projesi , usta kalıcı olabilmek için, netlikle en az galibiyetli görsel efektleri kadar, derinliği olan diyaloglara ve iyi düşünülmüş, manalı yanıtlar kapsayan hikâye yapısına sahip bir senaryoya lüzum dinliyor diyebiliriz. Çünkü görselliği ve coşkulu aksiyon sahneleriyle yarattığı tesir geçtiğinde filmin, izleyicisi için rastgele bir anlamı kalmıyor.

google drive indir

Alternatif Link 1

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş