Kesintisiz TV APK indir

Kesintisiz tv izlemenize olanak sağlayan,Yerli ve yabancı kanalları dilediğiniz yerden arzu ettiğiniz zaman izlemenize fırsat veren bu tatbik, en fazla tercih edilen televizyon uygulamalarından biri olarak dikkat çekiyor. ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamayı dilerseniz akıllı cihazınıza, bluestack uygulamasına yada android box uygulamasını kaydedebilir ve buralardan taraftar televizyon izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tatbik internet üzerinden çalışmaktadır ve web olan her ortamda bu uygulamayı açarak hd kalitesinde televizyon seyretme imkanı bulabilirsiniz. Kesintisiz ve donmadan harika tv izleme hazzı için siz de derhal bu uygulamayı hemen indirin ve kullanmaya başlayın. Aslabir takım ve filminiz kaçmasın!
2020’de kesintisiz tv apk ile dizi, film ve maçları kaçırmayacaksınız!

Bu uygulama yardımıyla internetiniz olduğu müddetçe bir televizyona ihtiyacınız olmayacak. Arzu ettiğiniz yerden derhal akıllı cihazınızı açarak istek ettiğiniz kanalı açarak seyredebilirsiniz. Aralarında türkiye yerel kanalları dışında azerbaycan, kıbrıs, irak, iran, Amerika, ingiltere şeklinde onlarca ülkenin de yer aldığı yerli ve yabancı ülke kanallarını izleyebileceğiniz devasa bir tv kanal arşivi sizleri bekliyor. Dilediğiniz yerden bu uygulamayı açarak televizyon keyfini çıkarabilirsiniz.

Maçlarınız, dizileriniz ve filmleriniz aslabir zaman kaçmayacak. Sıkıntı yapmanıza gerek yok. çünkü artık kesintisiz tv apk var ve istek ettiğiniz her yerden rahatlıkla uygulamayı çalıştırarak tv seyretme keyfini çıkarabilirsiniz. Film ve dizi tarzı yaparken kategori olarak da seçim yapabilirsiniz. Bununla beraber hemen sonra da bunları seyretme olanakınız var!
App kapatma modunu etkinleştirin

Tv uygulamasının en görkemli yanlarından biri de hiç kuşkusuz, muayyen bir müddet sonrasında kapanabilmesi. Kapatma modu yardımıyla siz uykuya dalarken tatbik kendiliğinden kapanacak ve ne internet ne de batarya kullanımınız devam etmeyecek. Bu doğrultuü ile öteki tv uygulamalarından ayrılıyor. Peki bu harika uygulamayı iyi mi indirebilirsiniz?
Iyi mi yüklerim?

Android için uygulamayı aşağıdaki .Apk v4.2 dosyasını indirerek yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemi oldukça rahat ve sadece birkaç ismimda akıllı aletinıza yükleyebilirsiniz. 500’den fazla kanalın yer aldığı bu uygulamayı isterseniz yükleme aşamasında bir tek muayyen ülke ve belirli kategorileri seçerek kısaltabilir ve sadece kendi televizyon dünyanızı oluşturabilirsiniz. Iphone ()ios için hemen derhal bir kesintisiz tv uygulaması üretilmemiştir. Hem de tüm kategorilerde dizi ve film arşivi de bulunan bu teknisyenın kategorilerini de seçerek daha özel hale getirebilirsiniz. Kısacası kesintisiz tv app ile sadece televizyon izlemeyecek bununla birlikte hoşça zaman geçirebileceğiniz onlarca seçeneğe de haiz olabileceksiniz.

İndirme Linkleri

yandex-disk

One Reply to “Kesintisiz TV APK indir”

  • Tuncay says:

    Slm dayı
    Program ne guzel stabil calisiyordu ne oldu bilmiyom ama artik acimiyor
    Yeni guncelleme yapacakmisiniz cvp verirseniz seviniriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

galvaniz sac, denizli escort, tipobet giriş