League of Legends: Wild Rift Apk

League of Legends: Wild Rift, LoL PC oyununun hızlı tempolu PVP aksiyon stratejisini mobil cihazlara ve konsola getiriyor!

Wild Rift’e hoş geldiniz! PC’de League of Legends’tan beklediğiniz aynı beceriye dayalı 5v5 PVP oyununa sahip olan Wild Rift, yeni platformlar için sıfırdan inşa edildi. Seçiminizi çok sayıda Lig şampiyonu kadrosundan kilitleyin, arkadaşlarınızla takım kurun ve rakipleri geride bırakın.

BİLDİĞİNİZ LİG
League’in özellikle mobil cihazlar ve konsollar için yeniden tasarlanan rekabetçi ve stratejik 5v5 oyununun heyecanını yaşayın. Şampiyonunuzu seçin, Rift’e gidin ve 15-20 dakikalık maçlarda düşman Nexus’u yok edin.

YENİ BİR RIFT
Sihirdar Vadisi’ni temel alan ve daha hızlı oyunlar için geliştirilmiş yeni ve tanıdık 5’e 5 harita Wild Rift’i keşfedin. Yeni platformlar için özel olarak tasarlanmış duyarlı bir çift çubuklu kontrol şeması, mobil cihazlardaki beceri çekimlerinizin PC’de olduğu kadar net olmasını sağlar.

YOKTURUCU YOK
Wild Rift, çıkışta 40’tan fazla şampiyonun tanıdık bir kadrosunu içerecek ve daha fazla favori yolda. Lux ile yolu aydınlatın, Garen ile kazanmak için döndürün veya Jinx ile her şeyi havaya uçurun.

YARIŞIN VE TIRMANIN
Yeni Vadi’de ustalaşın, Dereceli merdivenleri tırmanın ve yol boyunca benzersiz ganimet kazanın. LoL PC gibi Wild Rift de yüksek becerili şampiyonlar, makro strateji ve sayısız oyun tarzıyla kendinizi kanıtlamanıza olanak tanır.

ETKİLEMEK İÇİN ELBİSE
Düzinelerce temadaki bir sürü görünümle şampiyonunuzun görünümünü beğeninize göre özelleştirin. Ardından, Wild Rift’in yepyeni 3D model görüntüleyicisi ile her zamankinden daha yakınlaşın.

FATURA DEĞİL BECERİLER
Tüm şampiyonlar ücretsiz olarak kazanılabilir ve oyun süresi veya güç için ödeme yapılmaz. Hiç.

League of Legends: Wild Rift Apk ÖN KAYIT AÇILMIŞTIR. ÖN KAYIT İÇİN TIKLA

 

OYUNDAN KARELER VİDEOSU:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir