Marvel Super War Mod Apk Sınırsız Para

Marvel Super War Mod Apk (v3.8.10) Sınırsız Para + Obb Veri + Reklamsız

Marvel Super War Game Player’s En Son Marvel Super War Mod Apk (v3.8.10) Unlimited Money + Obb Data + No Ads’i indirmek istiyorsanız , o zaman tebrikler doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, Marvel Super War Android Oyunu Özelliğinin ve Mod Sürümü Apk’sinin size indirebileceğiniz tek Tıkla En Hızlı CDN Sürücü Bağlantısını sağlayacağını öğreneceğiz , böylece Marvel Super War , Android Strateji Oyununu kolayca indirebilirsiniz .

Marvel Super War Mod Apk Özelliği Nedir?

Marvel’in İlk Mobil MOBA Oyunu! Yeni uzay savaşı kostümlerinde Iron Man ve Captain Marvel için savaş!
Marvel ve NetEase Games, Marvel Evreninin en dinamik, göz alıcı ve sadık eğlencesini mobil ekranlarda sunmak için bir araya geldi. Daha fazla olasılığı keşfetmeye ve daha önce hiç olmadığı gibi aksiyonu deneyimlemeye hazır olun!
Iron Man vs Captain Marvel, Spider-Man vs Deadpool, X-Men vs Avengers! Epik 5v5 gerçek zamanlı süper dövüş, engin evreni sallayacak!
Ne için bekliyorsun? Nihai ekibiniz olarak arkadaşlarınızı kapın ve yeni ve bilinmeyen Marvel MOBA evrenini keşfedin.
Gelin ve bir süper kahraman olarak savaşın!

Savaş Alanına Çıkın!

Wakanda savaş alanındaki 5v5 gerçek zamanlı süper savaş, engin evreni sallayacak! Zengin orman kaynakları ve dinamik bir harita ile kendi benzersiz stratejilerinizi oluşturarak ve takım çalışmasıyla takım savaşları kazanın!

Orijinal Uzay Savaşı Kostümleri sizi bekliyor!

Yıldızları Uzay Savaşı kostümüne götür! Iron-Man Gezegen Zırhı ve Capital Marvel’in Gezegen Ası savaş alanına katıldı! Şimdi mevcut yeni görünümlerle dünyamızı korumaya hazır olun!

50’den Fazla Eşsiz Süper Kahraman ve Kötü Adam

Marvel Super War, tüm Marvel evreninin otantik Süper Kahramanlarını içerir. Nihai all-star kan davasına katılmak için her biri benzersiz bir stile ve beceriye sahip çok sayıda kahraman ve kötü adam arasından seçim yapın.

The Marvel Super War Mod Apk Nedir?

Geriye dönüp baktığımızda Moba oyunları ilk olarak PC’de oynandı. Dota 2 gibi oyunlar sayesinde hızla popülerlik kazandı. Şimdi o mobil oyun pazarını geliştirdi ve ele geçirdi. Promosyona dahil olmak, Marvel’in en büyük Moba oyunu!
Marvel Super War’da Iron Man, Captain America, Spiderman, Deadpool ve daha fazlası gibi favori süper kahramanlarınızı oynayabilirsiniz! Marvel süper kahramanlarından oluşan bir takıma karşı oynayacaksınız ve aynı zamanda diğer takımı yok ederek üssünüzü korumaya çalışacaksınız. Bu, rakiplerinize karşı koyabileceğiniz benzersiz becerilere sahip bir kahramanı oynayacağınız gerçek zamanlı bir oyundur. PC’den farklı olarak Marvel Super War, çok hızlı kullanabileceğiniz oldukça kolay bir kontrol sistemine sahiptir. Moba oyunlarını ve Marvel oyunlarını seviyorsanız, bu oynamak için mükemmel bir oyun! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Adil ve Dengeli Savaş

Ödeme Rün Sistemi Yok! Dengeli kahramanlar, dengeli dövüş demektir. İtibar ve başarılar, beceri ve azimle kazanılmalıdır. Tamamen adil dövüşlerde rakiplerinizi yenmenin heyecanını yaşayın.

Süper Kahraman Olarak Savaşın

Sahne senin! En sevdiğiniz karakter olarak oynayın ve özel saldırı kombinasyonları, dinamik efektler ve hareket yetenekleriyle gücünüzü gösterin. Savaş alanında kendi vurgunuzu yaratın!

Marvel Super War, 101’den Fazla Marvel Süper Kahramanı Toplayın

Öncelikle, Lol veya Dota oynadıysanız zaten tanıdık olan Marvel Super War’u nasıl oynayacağımızı bulmamız gerekiyor. Üç farklı şeritli büyük bir harita. Oyuncuların katılabileceği pozisyonlar Top, Middle, Bot ve Jungle’dır. Her durumun farklı özellikleri ve oynanışı olacaktır, bu nedenle maça en iyi şekilde katılabilmek için dikkatlice öğrenmeniz gerekir. Moba’nın doğası bir savunma strateji oyunu olduğu için asıl amaç yine de takımın kalesini korumak olacak. Bu arada, düşman askerlerini yok etmek için bir savaşa girmeniz ve ekipmanı yükseltmek için para kazanmanız gerekir. Generallerin her birinin kendi teçhizatını elde etmenin bir yolu ve gücü var. Rakibinizle oynamak istiyorsanız, ona dikkat edin.
Bu oyunda 101’den fazla farklı karakter var, bu yüzden her karakterin becerilerini kullanmak için uzun bir süreye ihtiyacınız olacak. Ancak, bir Marvel hayranıysanız, bu becerileri kesinlikle çok tanıdık bulacaksınız. Süper kahraman çizgi romanlarının gücünden yola çıkılarak modellenecek. Her hafta, bazı serbest oyun generalleri verilecek, belirli bir generalin kilidini açmak istiyorsanız, yeterli altın ve seviyeye sahip olmalısınız.

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • sınırsız para
  • Obb Verileri
  • Android Oyun Tam Apk
  •  Klasik Oyun
  • Reklamsız

Marvel Super War Mod Apk Sınırsız Para + Obb Veri + Reklamsız İndir

Marvel Süper Savaş v3.8.8 Normal Apk

MARVEL-Super-War-v3.8.8 OBB Verileri

Marvel Super War Mod Çok Yakında

MEGA MOD APK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir