Max payne filmi full indir – Max payne 2 gelecek mi ? Filmin konusu herşey burada

Max payne filmi, aksiyon ve gerilim tarzında bir baş yapıttır. Filmi biraz oyuna benzese de aslında çok fazla değişim göstermiş diyebilirim. Filmi ilk izlediğimde oyunu ile ilgili olacagını düşünmüştüm, fakat yanılmışım.. Filmin baş yapıtı max payne, büyük çeteler ile başı baya dertte, uyuşturucudan kurtulmak isteyen eşini ve suç batağında bulunan şehri kurtulmak sevgili dostum max payneye düşünüyor. Bir kurtarıcı gerekti oda bizim yıllarca oyunlardan tanıdıgımız max!, Gerilim tarzında olan filmde çok fazla bi aksiyon göremedim açıkcası, ama izlemeye değermi değer açıkçası..

Max Payne Filminin Konusu

Uyuşturucu batagında bulunan, şehir ve semte bir kurtarıcı gerekmekteydi. Bu kurtarıcı bizim senelerden bellidir bilgisayar oyunlarında sözü geçen ve bir o kadar aksiyon oyunu olan max payneydi. Filminde biraz farkındalık var fakat film aslında çok harika! Dayın bu filmi öneriyorsa kesinlikle izle evlat!, cünki dayın sizin için izledi ve onayladı..

Max Payne 2 filmi gelecek mi?

Aslında bu soruyu çok  sordum kendime, ve araştırmaları yaptım. Üzgünüm yegenlerim max payne filminin 2. Yan çekimi yapılmayacak..

Max Payne 2 filmini nasıl indirebilirim

Aşagıda bulunan, indirme linkine tıklayarak mp4 formatında indirebilirsiniz. Filmi Google Drive ve Mail ru hesabımıza uploadladım. Yanı her hangi kısıtlama olmadan indirebilirsiniz.

max payne filmi indir

Max payne Filmi indirmek aslına bakarsanız o kadarda zor değil , bu sadece bir seçenek isterseniz online olarak izleyebilirsiniz, Fakat genelde indirmek isteyen kullanıcılar şu konulara göre indiriyor.

  • internet bağlantısı yavaş olduğu için
  • Daha sonra izlemek için
  • smart tv si olmayan Tv lerde HD izlemek için

Yukarıda ki 3 madde bunlara en geçerli örnektir, bizlere gelen her gün 10 larca mesaj oluyor ve bizde sizlerin isteklerinize göre bunların paylaşımını yapıyoruz.

Yine bilmenizi isterim ki burada bir makaleyi paylaşmadan önce  ilk kendim izliyorum ve yerli , yabancı platformaları kaynakları inceledikten hemen sonra sizlere bu makaleyi yazıyorum. Ardından indirme sitelerine uzun uğraşlar sonucunda yükleyip sizelerin huzuruna sunuyorum.

Max Payne Filmi indir artık bütün bağlantıları ile sizlerle , isteklerinizi yorum olarak bize belirtirseniz bizde ona göre içerikler paylaşabiliriz.

Takipte kalın..

Max Payne Filmi Google Drive indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş