Mobile Legends Bang Bang Mod Apk Hilesi

Mobile Legends Bang Bang Mod Apk (v1.5.16.5612) + Para / Tek Vuruş / Harita + Reklamsız

Mobile Legends Bang Bang Mod Apk + Hack Apk İndir

Mobile Legends v1.5.12 Apk

Mobile Legends v1.5.8.5513 Mod Apk

MEGA MOD APK

 

Friend’s Mobile Legends Bang bang Mod Apk (v1.5.16.5612) + Sınırsız Para + Tüm Beceriler Aktif’i indirmek istiyorsanız, tebrikler doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, Mobile Legends Bang bang  Android Oyunu Özelliğinin ve Mod Sürüm Apk’sinin size indirebileceğiniz bir Click Fastest CDN Drive Link sağlayacağını bileceğiz , böylece Mobile Legends Bang bang Android Aksiyon Oyununu kolayca indirebilirsiniz .

Mobile Legends’ın Hikayesi Bang bang Mod Apk

Mobile Legends: Bang Bang’in popüler bir Aksiyon Oyunu olduğunu söyleyelim. Bu oyunda bir savaşçı gibi düşmanlara karşı savaşmanız gerekiyor. Ve dövüşlerde, düşmanı yenmenize yardımcı olacak birçok beceri kazanabilirsiniz.

Gerçek insan rakiplere, mobil efsanelere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA karşılaşmasında arkadaşlarınıza katılın: Bang Bang! Favori kahramanlarınızı seçin ve iş arkadaşlarınızla doğru takımı oluşturun! 10 saniyelik maç, 10 dakikalık savaş. Avucunuzun içinde uzanma, çöp atma, kule savaşı, takım savaşları, PC Moomba’nın tüm eğlencesi ve aksiyon oyunları! ESpor ruhunuzu besleyin!

Mobile Legends: Brand Bang, 2017 Yepyeni Mobil Espor En İyi Başyapıt Parmağınızın dokunuşuyla rakiplerinizi itin ve en güçlü rakibin tacını alın!

Klasik MOBA Haritalarını, 5’e 5 Savaşları Oynayın

Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşı. Düşmanın kulesini almak için 3 şeritte savaşın. 4 orman alanı 18 savunma kulesi 2 vahşi patron. Klasik MOBA haritalarının tam olarak yeniden üretimi. Tam 5v5, Human vs Human Fight Gerçek mobil oyunda muzaffer bir dönüş.

Takım Çalışması ve Strateji ile Kazanabilirsiniz

Hasarı engelleyin, düşmanı kontrol edin ve takım arkadaşınızı düzeltin! Takımınızı demirlemek veya MVP ile eşleşmek için tank, büyücü, Marxman, katil, destek vb. Arasından seçim yapın! Yeni kahramanlar sürekli olarak piyasaya sürülüyor!

Doğru dövüşler, takımınızı zafere taşıyın

Klasik MOBA’lar gibi, eğitim veya veri için hiçbir kahramana ödeme yapılmaz. Rekabetçi oyun için bu adil ve dengeli platformda, kazananlar ve kaybedenler beceri ve yetenek temelinde belirlenir. Oynamak için kazanın, kazanmak için ödeme yapmayın.

Basit Kontrollere Sahipsiniz, Ustalaşması Kolay

Solda sanal bir joystick ve sağda bir beceri düğmesiyle, 2 parmağın usta olması gerekiyor! Otomatik kilitleme ve hedef eleme, kalbinizin içeriğine ulaşmanızı sağlar. Asla kaçırmayın! Ve kullanışlı bir eşitlik sağlama sistemi, savaşın maceralarına odaklanmanızı sağlar!

10 Saniyelik Eşleştirme, 10 Dakikalık Maçlar

Eşleştirme sadece 10 saniye sürüyor ve son 10 dakikalık savaş, ilk oyun seviyesinde pırıl pırıl parlıyor ve yoğun bir savaşa atılıyor. Daha az sıkıcı bekleme ve tekrarlayan çiftçilik, daha heyecanlı aksiyon ve yumruk atan zafer İstediğiniz zaman, istediğiniz zaman telefonunuzu seçin, oyunu ateşleyin ve kendinizi hızlı MOBA yarışmasına bırakın.

Mobile Legends’da Bang bang Oyunu Akıllı Çevrimdışı AI Yardımı

Çoğu MOBA’da, kopan bir bağlantı, ekibinizin kuruması için beklemesi gerektiği anlamına gelir, ancak mobil efsanelerde: Bang Bang’in güçlü yeniden bağlanma sistemi, düşerseniz, Can’dan saniyeler içinde savaşa dönersiniz. Ve çevrimdışıyken, karakteriniz 5’e 4 durumundan kaçınmak için AI sistemimiz tarafından kontrol edilecektir.

Mobile Legends Bang Bang Mod Apk

Lütfen dikkatini ver!

Mobile Legends: Bang Bang’i indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek oyun için de satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarında satın alımlar için şifre koruması ayarlayın. Ayrıca, Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız: Bang Bang kapsamında mobil efsaneleri çalıştırmak veya indirmek için en az 12 yaşında olmalısınız.

Hızlı Destek Alın

Oyun sırasında herhangi bir sorunla karşılaşabilmeniz için oyundaki [Bize Ulaşın] butonu üzerinden müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz. Bizi aşağıdaki platformlarda da bulabilirsiniz. Tüm mobil efsanelerinize hoş geldiniz: Bang Bang Fikirleri ve İpuçları.

Mobile Legends Bang Bang Mod Apk Nasıl Kurulur

  1. Her şeyden önce, lütfen aşağıdaki İndirme Bağlantısından En Yeni Mobil Efsaneler Bang bang Mod apk’sını indirin.
  2. Uygulamanız indirildikten sonra, basitçe yükleyin ve oyununuzun tadını çıkarın.
  3. Telefonunuzda zaten Mobile Legends Bang bang kuruluysa, kaldırın ve verilen mod apk’yı yükleyin.

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • Yüksek Görünüm
  • Yüksek Hasar
  • Reklamsız

Mobile Legends Bang Bang Mod Apk + Hack Apk İndir

Mobile Legends v1.5.12 Apk

Mobile Legends v1.5.8.5513 Mod Apk

MEGA MOD APK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir