Ölümcül Dövüş Efsanesi indir – Türkçe Dublaj

Meraba yeğenlerim, yeni bir filim olan Ölümcül Dövüş Efsanesi indir ile sizin karşınızdayım. 90’lı yıllara damgasını vuran efsaneleşmiş video oyunu mortal kombat, yepyeni bir filmle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Bilindiği gibi yeğenlerim, mortal kombat  oyunu 1992 yılında çıkmasının yanı sıra  tüm dünyada popülerlik kazanmış ve 1995 senesinde  1997 yılında ise ölümcül dövüş 2 adında video oyunundan uyarlama iki filmi çekilmişti. Izleyenler için hayal kırıklığı yaratan ve gişede başarı gösteremeyen bu iki filmlerden tam 23 yıl sonrasında mortal kombat animasyon filmiyle geri dönüyor.

Intikam ateşiyle yanıp tutuşan akrep olarak malum hanzo’nun karısı ve çocuğu öldürüldükten sonra kendini başka bir diyarda bulur. öcünı alabilmek için şeytanla antak kalma icra eden akrep, dünya alemin ve dünya dışı arasında yüzyılda bir meydana getirilen turnuvada karanlık tarafta yerini almıştır. Dünyanın kasıp kavurup dünyayın kaderine sonuç olacak  olan bu turnuvayı kazanıp, fenalerin eline bu gücü vermemek ve dünyayı kurtarmak için de lord raiden ise kendine dünyayı koruyanlardan bir takım toplar.

Warner bros bünyesinde hazırlanan proje,  video oyunundan makbuzlanacak ve aynı isme haiz olacak.  animasyon filminin senaryosunu jeremy adams yazarken yönetmenliğini ise ethan spaulding yapmaktadır.

Efsanevi konsol oyunu olan mortal kombat‘tan esinlenilerek beyaz perdeye aktarılan 7,7 imdb puanına haiz olan aksiyon ve macera türündeki animasyon filmi ölümcül dövüş efsanesi akrebin intikamı veya öteki ismiyla mortal kombat legends scorpions revenge‘i sizlere paylaşmış olduğum bağlantılar aracılığıyla Türkçe dublajlı indirerek, 1080p HD görüntü kalitesinde seyredebilirsiniz.

Warner bros bünyesinde hazırlanan mortal kombat legends : scorpion’s revenge animasyon filmi 2020 seneninın ilk yarısında çıktı..

Ölümcül Dövüş Efsanesi

Ölümcül Dövüş Efsanesi

Ölümcül Dövüş Efsanesi indir

Filmi indirerek animasyon filminin derinliklerine inebilirsiniz, filmde gayet güzel objeler kullanılarak animasyon filmini süslemişler. Yeğenlerim için özenle seçtim filmi. Sitemizi takip ederek daha fazla içeriğe sahip olabilirsiniz. Unutmayın dayınız sizler için bu siteyi açtı, sosyal medyada paylaşarak dayınızı mutlu edebilirsiniz. Unutmayın herşey ve herşey sizler için yeğenlerim. yakın zamanda forum sistemini aktif edecegim bu sayade bazı yeğenlerim, dayı olmak isteyecektir. Dayı olmak için hazırsanız en kısa süre içinde asıl dayınız siteyi güncelleyecektır.

Unutmadan söyleyeyim, bizi takip edip sitemizden bir çok içeriği arıklayanlar mevcut onları kınıyorum, dayı ya ihanet eden internete ihanet etmiştir. Ve ben bunların hiç birini unutmam, çünki herşeye ilk siz sahip oluyorsunuz unutmayın, ilk çıkan film oyun video apk android yazılımı felan olsun hep dayınızdan tedarik ediyoruzsunuz. Bende sizleri sevdiğim için bu blog sayfasını açtım zaten, her zaman beleş ve her zaman güvenin adresi warezcidayi!

Neyse daha fazla uzatmadan linki paylaşıyorum yiğenlerim!

İndirme Linkleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

galvaniz sac, denizli escort, tipobet giriş