Örümcek Adam Eve Dönüş İndir 1080p Türkçe Dublaj

Örümcek Adam Eve Dönüş İndir , Örümcek Adam’ın ilk filmleri çizgi romanları ile karşılaştırıldığında fazlaca başarısız bulunur. Bunun en büyük sebebi ise tıpkı Deadpool gibi eğlenceli bir karakter olmasına rağmen buhranlar içinde bir Peter Parker yansıtılmasından kaynaklıdır.

Örümcek Adam Eve Dönüş Filmi Konusu – FİLMİN KONUSU NE?

  • 15 yaşlarında bir kolej öğrencisi olan Peter Parker’ın sorumlulukları sadece Örümcek Adam olmakla ilgili değildir. Okulda iyi bir öğrenci olan Peter, okuldan arta kalan zamanlarında semtin kahramanı olarak küçük ama etkili müdaheleler gerçekleştirmektedir.
  • May (Marisa Tomei) teyzesi ile beraber yaşayan Peter’ın aklı, Avengers’ta Kaptan ABD ile olan ilk karşılaşması ve elinden kalkanını kapmasında kalmıştır. Bu sebeple Tony Stark’ın onaylamaını kazanmaktan ve tam teşekküllü Avenger olmaktan başka bir şey istemez.
  • Stark Endüstrileri’de staja başlaması arkadaşları tarafınca çok havalı bulunur. Tony Stark’la mesajşimini ise Happy Hogan (Jon Favreau) vasıtasıyla sürdürür.
  • Hepsi olup biterken Adrian Toomes (Michael Keaton) ve ekibi savaş sonrası çevreye dağılan (2012 senesinde seyrettiğimiz “The Avengers” filmindeki New York savaşından kalan uzaylı kalıntılar) uzaylı kalıntılarını toparlamakla görevlendirilir. Amatörlerden oluşan be ekip bir süre sonra görevden uzaklaştırılır ve bu durum Adrian’ı çok kızdırır. Bölgeden topladığı uzaylılar tarafından bırakılan malzemelerin bir kısmını “kendi atölyesinde – kendi ekibiyle” tehlikeli silahlar haline getirmeye karar verir.
  • Bir süre geçer ve Adrian’ın ekibi çalışmalarını artırır ve çevreden gelen taleplerde buna bağlı olarak artar. Öte yandan malzemesi tükenmiştir ve bölgeden çıkan tırları soymaya başlarlarlar. Bu malzemeleri çalışır haldeki silahlara dönüştüren ekip, yeraltı çetelerine pazarlamaya başlar.
  • Kendi semtinin kahramanı olan Peter ise bu pazarlıklardan birine şahit olur ve vakaya müdahale eder. Vakaları anlatmaya çalıştığı Tony Stark (Robert Downey Jr.) ise kendisini ciddiye almaz. Bir sonraki vaka ise daha ciddidir ve Peter’ı daha fazlasını yapmak mevzusunda heveslendirir.

Örümcek Adam Eve Dönüş İndir

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Filmi için beklentileri karşılayan keyifli bir yapım olduğunu söylemek mümkün. Öte taraftan tam bir süper kahraman filmi etkisi de yaratmıyor. Tom Holland karaktere keyif katmış ancak liseli sahneleri çok uzun tutulmuş. Bu sahneler filmin eğlenceli yönünü arttırıyor fakat sempati duyduğumuz birey daha çok Ned oluyor. Avengers göndermeleri, Tony Stark’ın cazibesi ve Vulture karakterinin etkileyiciliği ise odağa Peter Parker’ı koymamızı bir tık zorlaştırıyor. Aksiyon sahnelerini keyfinda bulduğumu ama dünyamı değiştirmediklerini ve aklımda pek fazla kalmadıklarını eklemek isterim. Dolayısıyla filmi beklentisiz izlerseniz daha keyif alacağınızı düşünüyorum. Peter Parker bu filmimizde henüz 15 yaşında, dolayısıyla örümcek hislerini izleyemiyoruz. Çevrede bir çekince olup olmadığını sezemiyor, hisleri henüz tetiklenmiyor. Bu haliyle hareketli, saf, hevesli ve akıllı bir genç olmanın dışına pek çıkamıyor. Tüm bunlara rağmen filmden ayrıldıktan sonrasında salondan mutlu ayrılacağınızı düşünüyor, şimdiden keyifli seyirler temenni ediyorum.

İndirme Linkleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

galvaniz sac, denizli escort, tipobet giriş