Piano Tiles 2 Hileli Apk – v3.1.0.1057 – Güncell

Piano Tiles 2, kısa sürede kendini sevdiren piyano tuşlarına basarak çeşitli müzikleri çaldığınız müzik oyunudur. En çok sevdiğim oyunlar listesinin üst sıralarında yer alan piano tiles 2 , önceki versiyonundan farklı olarak farklı tempolarda şarkıları da içeriyor. Şimdi gelelim oyunun nasıl oynandığına. Oyuna başladığınızda listeden bir şarkı seçiyorsunuz. Tabi bu listedeki müzikler kısıtlı. Oyunu daha çok oynayarak bu müzikleri açabileceksiniz. Tabi hileli apk farkı ile bunu yapmanıza gerek kalmayacak.

Piano tiles 2  hileli apk yüklediğinizde sınırsız para ile başlayacaksınız. Oyuna başladığınızda notalar başlarda yavaş geliyor.Oyunda ilerlemeye başladığınızda notalar hızlanmaya başlıyor. Bölümlere göre çift nota , sürekli basılan nota , kısa notalar ve uzun notalarda bulunuyor.
Piano Tiles 2 de sevdiğim yönlerinden bir tanesi de notaya bastığınızda müziğin çalmasıdır. Yani bastığınız nota ile müzik tam uyumlu oluyor. Böylece oyuna tam anlamıyla adapte olabiliyorsunuz. Müziklerde belli yıldız seviyeleri oluyor. Bu seviyelere geldiğinizde ücretsiz müzikler açılıyor. Oyunda notaya basmadığınız da yada yanlış bastığınızda o bölümü kaybediyorsunuz. İsterseniz elmas harcayarak bölüme devam edebilirsiniz. Oyunda sınırlı canınız bulunuyor. Her yandığınız da canınız azalıyor. Hileli apk farkı ile can ve elmasınız sınırsız olacak. Böylece oyun keyfiniz hiçbir zaman yarım kalmayacak. İyi eğlenceler.

 

İNDİRME LİNKLERİ

google.drive

google.drive

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir