Prestij – The Prestige İndir – Türkçe Dublaj 1080P

Prestij – The Prestige İndir – Türkçe Dublaj 1080P

19. yüz yılın sonlarına doğru Londra’da sihirbazlık oldukça fazla popüler olan bir meslektir. Oldukça revaçta olan ve idol olarak görünen bu meslekte.Henüz yeni ün kazanmaya başlamış olan Robert, Alfred ve eşi Julia ortak çalışarak en iyi sihirbazlık gösterisini yapmaya çalışırlar. Bir gün sahneyi ortak paylaştıkları gösteride işler ters gider ve bunun sonucunda Alfred’in eşi Julia hayatını kaybeder. Bu ölümden Robert’ı suçlayan Alfred onu affetmez ve bir savaş başlatır. Bu iki hırslı sihirbaz artık birbirlerinin sahne sırlarını açığa çıkarmak için yarışmaktadır. Alfred sırrı zor çözülecek başarılı bir hile yapar, Robert ise bu sırrı çözmek için takıntılı hale gelir ve bu takıntı büyük trajik olaylara sebep olur.

8,5 IMDB puanına sahip olan, oyuncu kadrosunda Christian Bale, Hugh Jackman, Scarlett Johansson ve Michael Caine gibi ünlü isimler yer alıyor.Keyifli Seyirler.

prestij-turkce-indir

prestij-turkce-indir

Prestij – The Prestige 1080P İNDİRİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş