Programlama Öğrenebileceğiniz En İyi 6 Android Uygulaması

Programlama Öğrenebileceğiniz En İyi 6 Android Uygulaması
1. Programmıng Hub- Learn To Code
Programlama merkezi, tüm programlama dillerini her zaman ve her yerde öğrenmek için tek durak çözümdür. Çok sayıda programlama örneği, eksiksiz ders materyali ve uygulama için derleyici sayesinde, tüm programlama ihtiyaçlarınız günlük uygulama için tek bir uygulamada paketlenmiştir. Bu uygulama, 17’den fazla dilde bulunan 1800’den fazla programa sahiptir; dahili çevrimdışı derleyici ile HTML, CSS, JavaScript öğrenebilirsiniz. Yani kodlarınızı yürütmek için İnternet bağlantısı gerekmez.
2. Uygulama
Udacity kursları, Facebook, Google, Bulut dönemi vb. Sektör uzmanları tarafından öğretilir. Udacity sınıfları, size programlamanın temellerini öğretmekten, veri anlamanıza yardımcı olan daha gelişmiş kurslara kadar uzanır. HTML, CSS, JavaScript, python, java ve diğer tüm programlama dillerinde kod öğrenebilirsiniz.
Ayrıca, Udacity öğrencileri, satıştan mobil uygulama geliştirmeye ve bu evde Android aygıtlarını kullanarak bu programlama dillerini öğrenerek tam bir yığın geliştirici haline gelen kariyerinde büyük başarı elde etti.
3. C Programlama​​​​​​​
C Programlama uygulaması, Android cihazınızda Basic C programlama notları taşmanızı sağlar. Programlamayı öğrenmek istiyorsanız, C ve C ++ programlama dilleri üzerinde iyi bir kontrole sahip olmanız gerekir. Bu uygulama 90’dan fazla C programı içeriyor. Çok basit bir kullanıcı arayüzü ile bu uygulamanın içeriği normal bir kullanıcı tarafından kolayca anlaşılabilir. C Programlama uygulaması, bu programları daha iyi anlamak için yorumları ile birlikte C programlarıyla birlikte bölüm bilge tamamlanmış C öğreticiler içerir.Uygulama zaman zaman yeni programlarla güncellenir. Ayrıca her bir program için çıktı görebilir ve bu kodları net bağlantı olmadan çalıştırabilirsiniz. Mülakat hazırlıklarına verilen cevaplarla birlikte kategorize edilmiş sorular içermektedir.
4. Python’u Öğrenin
Python programlama dili bugünün en çok talep gören programlama dillerinden biridir. “Öğrenin Python” uygulamasında, öğrenmeyi kolaylaştıran bu kısa dersler ve eğlenceli sınavlar aracılığıyla gezinebilirsiniz. Uygulamada Python kodları yazmaya çalışabilir ve yeteneklerinizi sergilemek için puan toplayabilirsiniz.
5. Programlama Öğrenme
Öğrenme programlama uygulaması “İnternet Teknolojileri Etkileşimli Metin Kitabı” üzerine tez çalışması amacıyla oluşturulmuştur. HTML5 anlatımında kullanılan tüm öğelerin listesini ve istatistiksel tablolar şeklinde değerlendirilen testleri içerir. Sandbox, kod yazmayı deneyip tarayıcıda otomatik olarak görüntüleyecek bu uygulamada bir özelliktir.
6. Sololearn Kodu Öğrenek​​​​​​​
Sololearn, öğrencilerin programlamanın temellerini öğrenmelerine yardımcı olan ücretsiz öğrenme uygulamasıdır. En iyi yanı, ÜCRETSİZ olarak, temelten aracıya ve ileri düzeylere kadar değişen 900’den fazla konu ile 11 programlama dili içerebilen kod öğrenenlerin en hızlı büyüyen Küresel topluluğundan biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

galvaniz sac, denizli escort, tipobet giriş