Proton Tv – Maç İzleme Programı İndir

Proton tv indir proton tv bütün kanalları ücretsiz bir şekilde izleyebileceğimiz bir program.

Özellikler

  • Bu uygulamada tüm kanalları ücretsiz şekilde izleyebilirsiniz.İçinde bulunan bütün kanalları kesilmeden,donmadan ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.Proton tv yüksek upload hızı olan bir altyapıya sahiptir.Bu sayede donmadan izleyebilirsiniz.
  • İçinde yüzlerce kanal olan bu programda maç kanalları tv programları yabancı kanallar dini kanallar vb. birçok kanallar bulunmaktadır.Hepsine proton tv yi indirerek ulaşabilirsiniz.
  • Diğer programlar gibi hiçbir ücret ödemeniz gerekmez.Veya kart bilgileriniz girmeniz gerekmez.Uygulamayı kesintisiz ve ücretsiz şekilde indirip kullanabilirsiniz.
  • Uygulama çok az yer kaplar.Uygulamamız diğer uygulamalar gibi çok yer kaplayıp cihazını boş yere yormaz.Uygulamayı rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.Uygulama 10mb gibi bir boyuta sahiptir.Ve telefonunuz hiç yorulmaz.İyi Seyirler

Proton Tv İndir

google.drive

google.drive

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş