Pubg Mobile Hile İndir

Pubg Mobile Hile İndir Son dönemin çılgınlığı Pubg Mobile, telefonları ellerden düşürmüyor. Normal olması gerken telefonu da geçtim, bilgisayarlar dan bile steam Pubg’den çok Pubg Mobile daha fazla oynanıyor. Ne yalan söyleyeyim, meret de oldukça çok sarıyor. İnsanın oynadıkça oynayası geliyor. Hele birde arkadaş grubu ile girdiyseniz sabahlar hayatta olmaz. Neyse konumuza dönmek gerekirse, Pubg Mobile‘i herkes biliyordur. Yüz kişi uçaktan büyük bir adaya sıfır malzeme ile atlarlar ve etraftan silah, zırh vs.. bularak hayatta kalıp birinci olmaya çalışırlar. Oyunun mantığı bu şekilde.

Oyunda son dönemler de hileciler çıktı. Siz nerede olursanız olun, duvarın,evin,ağacın,taşın arkasından sizi görüp direk öldürüyorlar. Birde öyle bi hızlı loot yapıyorlar ki sormayın. Oyunda bu kadar hileli varken neden bende hile indirip hile yapmayıp diyenlerden iseniz aşağıda bulunan linklerden Pubg Mobile‘da kullanabileceğiniz bir hile paylaştım. Bu hile ile kim nerede, nereye saklanmış,nerde sürünüyor,hangi evde ne kadar ve hangi loot var, aimot(sekmeme) hilesi, wallhack (engel arkasından görme) hilesidir.Çatır çatır hepsinin içinde olduğu hileyi aşağıya link olarak bırakıyorum. Aşağıdaki linklerden hileyi indirerek oyunda adeta oyunun kralı gibi hareket edebilir ve kolay bir şekilde düşmanlarınızı avlayabilirsiniz.Bu sayede hilelerden bıkmamış olursunuz.

Pubg Mobile Hile Özellikleri Nedir Biliyormusunuz ?

-Yükseğe zıplama

-Hızlı Koşma

-Hızlı Sürünme

-Hızlı Araç Sürme

-Benzinsiz Araba Sürme

-Otomatik Hedef Alma(Aimbot)

-Loot Gösterme

-Rakibin Yerini Görme

-Duvarlardan Geçme(Bu bazen fixleniyor)

Vs vs.Daha sayamayacağım birçok özelliği bulunmaktadır.

Pubg Mobile Hile İndir

pubg-mobile-hile

pubg-mobile-hile

Dosyayı şimdi indirin

 

google.drive

google.drive

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş