Reality TV Apk indir

Reality show sevenlerdenseniz ve bir de televizyon tutkunu iseniz bu program tam size nazaran. ABD ve show dünyasının öteki ülkelerindeki en harika reality showları reality tv apk yardımıyla izlemeye ve haberlerini takip etmeye ne dersiniz? Hayalinizdeki harika geyik muhabbetleri, söz cambazlığı, hazır cevaplık ve kısacası reality ismina ne ararsanız bu uygulamada bulabilirsiniz. üstelik yerli ve yabancı kanalları da buradan izleyebilir onlarca farklı ülkeden yüzlerce kanalı izleyebilirsiniz.

Reality televizyon apk nasıl bir uygulama?

Reality tv apk, aktüel ve toplumsal dünyaya ilişik tüm herşeyi bütün çıplaklığı ile takip etmenizi elde eden harika bir uygulama. Bu uygulama sayesinde tv kanallarını izleyebilir ve bütün gösterim akışını takip edebilirsiniz. üstelik bu yayınların saatini bildirim olarak da alabilirsiniz. Takip ettiğiniz film veya dizi, beklediğiniz maçlar… kısacası bu tatbik sayesinde yaşfakat dair tüm aktüel tv dedikodularını takip edebileceksiniz.

Uygulamada bununla birlikte size en yakın bölgeleri, kafeleri, restoranları, eğlence merkezlerini de görebilir ve en yakın mağazaların ziyaret saatlerini inceleyebilirsiniz. Mekanlar, insanlar ve eşyalar hakkında bütün reality özlü haber yayınlarını da bu tatbik sayesinde takip edebilirsiniz.

Takip ettiğiniz tv kanallarını buradan da takip etme hazzı

Devamlı olarak takip ettiğiniz televizyon kanallarını bu uygulama sayesinde de online olarak takip edebilirsiniz. Programınızın yada dizinizin kaçmasından endişeleniyorsanız artık bu endişenizi bir köşeye bırakın ve mükemmel t seyretme keyfine tanıklık edin. Belgesel, haber, eğlence, magazin, dini yada tahsil kanalları. Istediğiniz kanalı tıklamanız ehil. Dilerseniz evde, iş yerinde veya otomobilde. Her nerede dilerseniz, uygulamayı akıllı aletinızda açarak derhal izleyebilir ve istediğiniz vakit bildirimleri kapatarak uygulamadan tamamı ile çıkabilirsiniz.

Bütün kategorilerde dizi ve film

Dünya’nın en seçkin filmleri ve en fazlaca izlenen dizileri ile takip ettiğiniz yerel dizi ve filmleri de buradan bulabilirsiniz. Hem de Amerika’nin 2020 reality dünyasını da buradan keşfedebilir ve bu komik anlara canlı olarak eşlik edebilirsiniz.

Farklı ülkelere ilişkin yayınları da canlı olarak bu uygulama üzerinden takip etme coşkuını yaşayacaksınız. Takip ettiğiniz film veya dizlerin başlama saatinden önce size haber verilmesini dilerseniz, tatbik içindeki ayarlar bölümündan bunu yapabilir ve daha film veya diziniz başlamadan önce size uyarı iletiı gelecektir.

Nasıl  yüklerim?

Aşağıdaki .Apk dosyasını açınız ve akıllı cihazınıza yükleyiniz. Açılan alanda, yükleme başlamadan önce size bazı giriş detayları sormuş olacaktır bunları giriniz. Peşinden sözleşme metni sunulacak ve bunun da ilgili kutucuklarını tıklayarak izinleri veriniz. Toplumsal platformlardan takip edip etmemek istediğinize dair bilgilendirmeyi geçiniz. Arkasından önünüze pop-up’lar gelebilir. Bunları da geçtikten sonrasında uygulamaya artık girebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir