ROBLOX APK MOD (Sınırsız Para)

Oyun için dünyanın en büyük sosyal platformuna hoş geldiniz. Her ay 64 milyondan fazla enerjik oyuncu, sizinle aynı hevesli oyuncular tarafından inşa edilen sürükleyici 3B dünyalarda birlikte düşünmek, yaratmak ve oynamak için Roblox’a geliyor! Zaten bir hesabınız var mı? Mevcut Roblox hesabınızla birlikte giriş yapın ve şimdi oynayın!

KULLANICI TARAFINDAN ÜRETİLEN BİNLERCE OYUN

Roblox’taki tüm parçalar kullanıcı tarafından oluşturulmuştur. Oyuncular, son kelime tema parkını oluşturabilir, uzman bir yarış otomobil sürücüsü olarak rekabet edebilir, bir trend hediyesinde yıldız olabilir, bir süper kahraman olabilir veya sadece bir rüya evi inşa edebilir ve ortaklarla takılabilir. Bu korunan ve denetlenen çevrede, yaratıcılık kuralları çok önemlidir.

ÇAPRAZ PLATFORM ÇOK OYUNCULU OYUN

Bilgisayar sistemlerinde, akıllı telefonlarda, tabletlerde, Xbox One’da ve VR’de arkadaşlarınızla ve binlerce ve binlerce farklı oyuncuyla sonsuz sayıda video oyunu ve deneyimde takılın!

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AVATARLAR

Yepyeni bir karakterle mücadele edin ve avatarınızı çok sayıda şapka, gömlek, yüz, ekipman ve çok daha fazlasıyla süsleyin!

ARKADAŞLARLA SOHBET

Oyun içi sohbet seçeneklerini, kişisel mesajları ve takımları kullanarak arkadaşınızın çevrimiçine katılın!

OYNAMASI ÜCRETSİZ

Roblox oynamak ücretsizdir, ancak oyuncular, avatarları için oyun içi yükseltmeler veya ekipman için harcamak üzere Robux’u (Roblox’taki dijital yabancı paramız) satın almak için gerçek parayı bile kullanabilirler. Oyuncular, ek ayrıcalıklar ve her gün bir Robux ödeneği sağlayan zorunlu olmayan bir “İnşaatçılar Üyeliği” üyeliği bile satın alabilirler (uygulama içinde ekranın arka tarafındaki “Ekstra” sekmesine dokunun, ardından “Yapıcı Üyeliği” ekstra çalışma).

ROBLOX MOD (Sınırsız Para) 2.449.411731 İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

ALTERNATİF LİNK 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş