Root Olan veya Olmadan Android için En İyi 16 Oyun Hack Uygulamaları

Root Olan veya Olmadan Android için En İyi 16 Oyun Hack Uygulamaları

Bunlar, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı Android Oyunları için en iyi oyun hackleme / hile uygulamaları , bellek düzenleyicileri ve modlama araçlarıdır. Bunlardan bazıları bir oyunu hacklemek için Android cihazınızın rootlanmasını gerektirir ve diğer hacker uygulamaları ise hiç root gerektirmez. – Ancak, tüm bu uygulamaları herkes için indirmek ücretsizdir! Bu listenin KÖK versiyonu YOK.

en iyi oyun hacker uygulamaları android

gameguardian logosu GameGuardian

Bugüne kadarki en iyi hafıza editörlerinden ve Android oyun korsanlığı uygulamalarından biri. İyi bir değerli tarayıcıdan beklediğiniz şeyin yanı sıra hız kesmeleri ve bilinmeyen değerleri tarama gibi birçok ekstra işlevsellik sunar. Android telefonlar ve öykünücüler için Cheat Eingine’e yakın bir şey arıyorsanız, aradığınız uygulama budur.

Kullanımı nispeten kolaydır ve tamamen ücretsizdir. Bununla birlikte, oyunlarda değerlerin nasıl çalıştığına dair bazı çok temel bilgiler, özellikle genişletilmiş işlevleri dava etmeye veya kendi onaltılık değer düzenlemelerinizi yapmaya çalışıyorsanız yararlıdır. Şu anda orada En İyi Android Oyun Hacking Uygulaması!

 

 

Özellikler:
– Değer Tarama / Bellek Düzenleme
– Harika Arayüz
– Köklü Telefon Gerektirir
– Hem x86 hem de x64 Aygıtlarını destekler
– Şifrelenmiş değerleri arayın
– Sinple Speehack işlevi
– Artırılmış / azaltılmış bellek değerleri için arama yapın

düğme indirmeGame Hacker harici İndirme

 


hackerbot apk bulucu

HackerBot

Saldırıya uğramış APK’ler / Mod APK’leri , herhangi bir oyun için Android platformunda bulunan en iyi hilelerden biridir ve HackerBot FreeFinder ve ProFinder , var olan herhangi bir Android oyunu için yapılan Modlar için yasal web sitelerinde kolayca arama yapmanızı sağlar.

Google’ı modifiye edilmiş APK’ları aramak için kullanmak genellikle sahte dosya indirmeniz, anketin dolandırılması, sahte, kötü amaçlı yazılım veya diğer istenmeyen dosyaları indirmek için bazı ” insan doğrulaması ” doldurmanız ve yalnızca dosyaları bulmak için Google tarafından desteklenen HackerBot Özel Arama Motorunu kullanmanızla sonuçlanacaktır Güvenilir, iyi yönetilen ve seçilmiş forumlarda ve topluluklarda yayınlanır, cihazınızı güvende tutmanıza yardımcı olur ve tüm sahtekarlıklardan kolayca kaçınmanızı sağlar.

FreeFinder ederken, herkes tarafından kullanılabilir ProFinder bunu erişmesine giriş gerekecektir, ama aynı zamanda özel ve prim hileleri aramak için izin verecektir.

Game Hacker harici İndirme

 

Özellikler:
– Yasal Modifiye APK’ları ve Hack Eğitimlerini kolayca bulun
– Sahte, anket dolandırıcılığı, kötü amaçlı yazılım vb.
– Herkes için% 100 Ücretsiz
– ProFinder’ı kullanarak premium ücretli hileler bulmak için kaydolun
– Aramaya yalnızca gerçek APK modları sağlayan yasal web siteleri dahil edilir

 


 

sb game hacker apk logosuSB Game Hacker APK

Kullanımı çok kolay olan android için çok sağlam ve güvenilir bir oyun hackleme. Bir numaralı noktayı elde etmek için yeterince karmaşık değil, ancak kesinlikle şu anda en iyi hile uygulamalarından biri. Başlangıçta bu Mandarin’de (Çince) yayınlandı, ancak İngilizceye de çevrildi. Çok daha güvenilir bir şekilde çalışır ve diğer bellek düzenleyicilerden çok daha hızlıdır.

SB Game Hacker ayrıca geliştiricilerin değerlerini gizlemek için basit çarpma gibi yaygın ve basit yolları tespit etmek için yerleşik işlevler sunar. Aynı zamanda kullanımı inanılmaz derecede kolaydır, çünkü size başlangıçtan itibaren süreç boyunca temel olarak rehberlik eder ve hiçbir bilgi gerektirmez. Çok iyi bir uygulama.

Özellikler:
– Değer Taraması (tam değer)
– Otomatik Değer Türü Algılama
– Onaltılık Taramalar ve Onaltılık düzenlemeler
– Çarpılmış ve şifrelenmiş değerler için otomatik algılama
– Kullanımı çok kolay ve başlangıç ​​dostu

düğme indirmeGame Hacker harici İndirme

 


 

özgürlük apk logosuÖzgürlük APK

Bu, temelde uygulama içi satın alımları 0 $ karşılığında taklit etmenize izin veren ve bu nedenle Android oyunlarında birçok ücretsiz şey almanıza izin veren bir uygulamadır. Çok sayıda popüler çevrimiçi olmayan (çevrimdışı) oyun için işe yarar. Bununla birlikte, oyun mağazası aracılığıyla sahte satın alımları taklit etmek ve çok sayıda ücretsiz premium para birimi almanızı sağlamak için bir kök gerektirir.

Bunu çok beğendim, çünkü basit hafıza düzenleme ve değişen değerler ile hacklenemeyen bazı android oyunlarını hacklemenize olanak tanıdığından, değerler ya çok iyi gizlidir, aksi takdirde çek ve bakiyelerle korunan bulutta saklanır. . Harika bir araç ve kesinlikle tavsiye ederim. Tek yaptığı cihazınızdaki verileri düzenlemek olduğu için kullanımı tamamen yasaldır. Daha fazlası yok.

Özellikler:
– Ücretsiz uygulama içi satın alımlar
– Ücretsiz para birimi
– 0 $ satın alma kesmesi
– Tüm yaptığı bu ama harika!

düğme indirmeGame Hacker harici İndirme

 


 

şanslı yamalı logosuŞanslı Yamalı (Kök / Kök Yok)

Lucky Patcher, köklü bir cihaza uygulamalar yüklemenize ve yönetmenize ve yeni sistem uygulamaları yüklemenize izin veren harika bir uygulamadır, ancak aynı zamanda reklamları kaldırmak, saldırıya uğramış APK dosyaları oluşturmak, seviyeleri taklit etmek ve premium uygulama içi satın alımlar için APK’lara yama yapmanızı sağlar ve bunun gibi. Rootlu bir telefon olmadan bile modlu / hacklenmiş APK dosyaları oluşturmak için kullanılabilecek harika bir araç. Mobil oyunları hacklemek dahil neredeyse her şey için kullanılabildiğinden, genel olarak Android’de en sevdiğim araçtır.

Köklü bir telefon olmadan, bu uygulama gerçekten yalnızca modlu APK’lar oluşturabilir, bu nedenle köklü bir cihaza sahip olmak yine de önerilir, ancak gerekli değildir.

Özellikler:
– Modifiye edilmiş / saldırıya uğramış APK’lar oluşturun
– Uygulamaları yükleyin / kaldırın
– Oyunlarda yama reklamları
– Seviye emülasyonu
– Ücretsiz satın alımlar için satın alma emülasyonu

düğme indirmeGame Hacker harici İndirme

 


 

modded hacked apk logosuModded / Hacked APK Dosyaları

Bu, bir uygulama veya araçtan ziyade oyunları hacklemenin bir “yolu” dur. Bununla birlikte, potansiyel olarak zararlı da olsa en popüler olanlardan biridir. Modded APK dosyaları, oyun mağazasından veya bir web sitesinden bir oyun indirdiğinizde yüklediğiniz APK’ların aynısıdır. Bununla birlikte, bu saldırıya uğramış APK dosyaları değiştirildi: Bunlar derlenmiş, oyuna kodlanmış hileleri dahil edecek şekilde modifiye edilmiş ve sonra yeniden derlenmiştir.

Oyunu hacklemenin bu yolu inanılmaz derecede popülerdir, çünkü köklü bir telefona sahip olmanızı gerektirmez, çevrimiçi oyunlar için bir dereceye kadar çalışır, bir APK’yi kurup oynamak kolaydır ve hileler aldıkları kadar iyidir. herhangi bir araçla.

Öyleyse neden bu yöntem en son sırada? Bunun nedeni, sahte modlu APK’leri yayarak telefonunuza ve cihazlarınıza bulaşabilecek birçok gölgeli site olmasıdır. Modifiye APK’lar, çevrimiçi oyun sağlayıcılarının yasaklaması çok kolaydır , bu da çevrimiçi oyunlar için herkese açık hack’leri kullandıktan sonra hesabınızın yasaklanma olasılığını artırır . Dolayısıyla, bunu listemin son noktasına koyan bilgisayar korsanlarının kendisi değil, gerçekten onunla ilişkili risktir.

düğme indirme

Özellikler:
– kök gerekmez
– çevrimiçi ve çevrimdışı oyunlar için sabit kodlu / modlu hileler
– çevrimiçi oyunlarda kullanmak
çok riskli – fandom sitelerinden indirmek çok riskli


 

android oyun botu makroBotlar / Makrolar

Otomasyon, günümüzün Android mobil oyunlarında, özellikle bazı durumlarda genellikle başka bir şekilde hacklenemeyen çevrimiçi oyunlarda çok güçlü bir araçtır. Para, mücevher toplamanıza, günlük ödüller ve günlük görevler toplamanıza, dayanıklılığınızı çiftçilik eşyalarına vb. Ve tüm bunları tamamen OTOMATİK OLARAK harcamanıza olanak tanır. Bir bot, oyunu tam anlamıyla sizin için oynayacak ve görevleri otomatikleştirmek istediğiniz herhangi bir oyun için basit makro botlar bile yaratılabilir.

Bir oyun botu kurmak biraz zaman alacak olsa da, buradaki en iyi hile tekniklerinden biri ve bugünlerde çevrimiçi mobil oyunlarda değerlerin sunucu tarafında işlenmesiyle gerçek bir para / mücevher üreticisine en yakın şey.

Özellikler:
– Çevrimiçi oyunlar için çalışır – Kendi
başınıza yaratılabilir
– Otomatik çiftçilik / ücretsiz ödül açma
– 24/7/365 çalışır

düğme indirme


 

cheat engine logosuHile motoru

Cheat Engine başlangıçta bir PC hile aracıdır ve şüphesiz türünün en iyisidir, ancak son zamanlarda bir Android APK sürümü de yayınladılar. Cheat Engine , Android oyunlarında hile yapmak için 2 şekilde kullanılabilir:

  1. Windows PC’nizde bir emülatörde çalışan oyunları hacklemek için PC’nizde Cheat Engine kullanırsınız, bu oldukça etkili olabilir ve değerleri tarama, vb. Gibi normal prosedürleri izler. Şu anda mobil oyunlarda hile yapmak için CE’yi kullanmanın en etkili yolu budur.
  2. GameGuardian veya SB Game Hacker gibi diğer bellek düzenleyicilerine alternatif olarak kullanmak için CE’nin Android sürümünü kullanabilirsiniz. Ancak, Android APK için CE şu anda diğer benzer uygulamalarla aynı seviyede değil, bu yüzden güncellemeleri beklemenizi veya sadece diğer uygulamaları kullanmanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu araç, köklü bir cihaz gerektirecektir.

düğme indirme

Özellikler:
– Android emülatörlerinde bellek düzenleme
– Bilgisayarda bulunan en kapsamlı yazılım
– Android’de o kadar iyi değil


 

dosya gezgini logosuDosya Gezgini

Kök Gezgini gibi uygulamalar Dosya Sistem Gezgini olarak adlandırılır ve temelde kök erişimi gerektirir, ancak size Android cihazınızdaki herhangi bir dosyaya göz atma, kopyalama ve yapıştırma, değiştirme, bakma yeteneği sağlar. Bu, yalnızca oyun dosyaları arasında gezinmenize değil, aynı zamanda çevrimdışı Android oyunlarında kayıt oyunlarınızı değiştirmenize, oyunun zorluğunu değiştirmek için oyun dosyalarını değiştirmenize, oyun içi fiyatları değiştirmenize, başlangıç ​​parasını ve kaynaklarını değiştirmenize, sağlığı değiştirmenize vb. İzin verir. .Db ve .sql veritabanları gibi bazı dosya türleri için, çoğu durumda bunları gerçekten düzenlemek için yine de bir PC’ye ihtiyacınız olacaktır, ancak bu, doğrudan bellek düzenleme herhangi bir nedenle başarısız olduğunda (çoğunlukla değer şifreleme) bir oyunu hacklemek için uygun bir seçenektir. Profesyonel bir Android oyun korsanı olmak istiyorsanız, bunlardan birine kesinlikle telefonunuzda ihtiyacınız var.

Ayrıca oyunlarda hile yapmanın ötesinde faydalıdır ve telefonunuzda belirli dosya adlarını aramanıza izin verir; bu, çevrimiçi oyunlar tarafından algılanabilecek dosyalardan kurtulmaya çalışırken yararlıdır.

düğme indirme

Özellikler:
– Android cihazınızdaki tüm dosyalara göz atın – dosyaları
görüntüleyin, kopyalayın, yapıştırın, düzenleyin
– oyun modlama / bilgisayar korsanlığı için son derece yararlı


 

creehack logosuCreehack APK

Ücretsiz oyun mağazası satın alımları için başka bir emülatör / sahtekar. Bu uygulama, Play Store’u simüle edecek ve gerçek parayla yapılan satın alma işlemlerini, bağlı herhangi bir ödeme yöntemi gerektirmeyen 0 $ maliyet ödemelerine dönüştürerek, internete bağlı olması gerekmeyen oyunlarda ücretsiz değerli taşlar ve premium şeyler almanıza olanak tanır. Çalışmak için oyun sunucularına bağlanması gereken çevrimiçi oyun uygulamaları için çalışmayacaktır, çünkü bunlar genellikle envanterinizi, paranızı ve mücevherlerinizi herhangi bir araç kullanılarak düzenlenemeyen sunucularda depolar.

Tek yapmanız gereken başlamak, etkinleştirmek, oyununuzu başlatmak, depolamaya gitmek ve gerçek parayla bir şeyler satın almaktır. Satın alma maliyetiniz 0 $ ise, işe yarıyor, dokunun öde ve iyisiniz. Bu oyun sizin için işe yaramazsa, verileri devre dışı bırakın, oyuna giriş yapmayı deneyin, çalışırsa Freedom APK gibi başka bir ödeme emülatörünü deneyin.

düğme indirme

Özellikler:
– Ücretsiz uygulama içi satın alımlar
– Playstore Ödemeleri için Emülasyon

 


 

oyun katil logosuGame Killer / Gamekiller APK

Android işletim sisteminizdeki hemen hemen her oyunu kesmek için başka bir iyi hafıza editörü. Değerleri aramanızı ve düzenlemenizi sağlar, HEX düzenleyici işlevi sağlar ve bellek konumlarını kaydetmenize ve yüklemenize olanak tanır. Kesin sayı taramalarının yanı sıra değer artışı veya değer azalması gibi belirsiz yönleri kullanarak arama yapmanızı sağlar.

Kişisel görüşüme göre bu kullanışlı, ancak bazı öykünücüler üzerinde çalışmasını sağlamak için mücadele edebilirsiniz. Bazı insanlar bunun bir kök gerektirmediğini, ancak mantıksal olarak hiçbir anlam ifade etmediğini söylüyor çünkü çalışmak için diğer uygulamalara erişmesi gerekiyor ve köklü bir cihaz olmadan bu imkansız.

Game Hacker harici İndirme

Özellikler:
– Değer Tarama (tam değer)
– Belirsiz yönlerle değer taraması
– Onaltılık Düzenleme
– Adres listelerini ve düzenlemeleri kaydedin ve yükleyin


 

gamecih logosuGameCIH APK

Android cihazlar için piyasaya sürülen ilk ve en popüler bellek düzenleyicilerden biri. Ancak uygulama 2012’den beri güncellenmedi ve bazı cihazlar için çalışmayı durdurdu. Bununla birlikte, hala birçok insan için çalışıyor ve başka hiçbir şey için olmasa da, o zaman çok popüler olan ilk Android oyun düzenleme uygulaması olduğu için belirtilmesi gerekiyor. Değerleri kolayca taramanıza ve ardından düzenlemenize olanak tanır.

Bu uygulama, eski cihaz yazılımı ve Android işletim sistemine sahip eski telefonlar için mükemmeldir, ayrıca hile yapmak istediğiniz belirli oyunun cihazınız için başka hiçbir şey işe yaramazsa, daha yeni değer düzenleyicilerine bir alternatiftir. Bu uygulama, tüm bu hafıza araçları, taramaları tamamlamak ve telefon belleğinizdeki numaraları değiştirmek için kök ayrıcalıkları gerektirecektir.

düğme indirme

Özellikler:
– Kök gereklidir
– Değer tarama ve düzenleme
– Gömülü Google reklamları
– İyi kullanıcı arayüzü
– Android için ilk popüler oyun korsanlığı uygulaması

 


 

apk decompile derleme araçları logosuAPK Derleme / Derleme Araçları

APK dosyalarının yeniden derlenmesi, bir derleyici programının (oyun) APK’sini alıp APK oyun paketini oluşturan temel kaynaklara ve komut dosyalarına dönüştürdüğü APK modlamanın temelidir. – Bu daha sonra modcunun, çevrimdışı oyunlar için sınırsız para ve mücevherler, duvar korsanları, hızlı korsanlar, çevrimiçi mobil oyunlar için otomatik eylemler gibi görsel değişiklikler veya hileler uygulamak için Oyun içindeki kaynakları ve komut dosyalarını düzenlemesine, değiştirmesine ve değiştirmesine izin verir. İşlemin sonunda APK yeniden derlenir ve hile olarak kullanıma hazır hale gelir.

APK dosyalarının yeniden derlenmesinde ve yeniden derlenmesinde tam olarak hangi aracın kullanıldığı önemli değildir. Bununla birlikte, imzalı APK’leri ortalama zip / rar yazılımınızdan daha kolay bir şekilde yeniden derleyebilen bazı araçlar vardır. Ayrıca bu tür bir hile, kullanıcının açık nedenlerle bir PC / Mac’e erişmesini gerektirecektir, çünkü oyun uygulamasının karmaşık iç işleyişini değiştirmek ve çalışan korsanları devreye sokmak gerekir.

düğme indirme

Özellikler:
– Bir dereceye kadar herhangi bir oyunda çalışır
– Tekrar tekrar kullanılabilen kalıcı hileler oluşturur – Derlenmiş
bir APK içindeki Java kodunu düzenlemek neredeyse roket bilimi gibidir, ancak yapılması çok daha zordur.
– APK dosyalarını GERÇEKTEN kendiniz hacklemek / modifiye etmek için özellikle programlama ve Java konusunda yetenekli olmalısınız. Etrafında hiçbir yol yok.


 

xmodgames logosuXmodgames

Bu, Android’de yeni bir APK modlama türü. Xmodgames esasen oyunlarınıza hile seçeneklerini etkinleştiren modlar yüklemenize, ardından bu oyunları başlatmanıza ve hatta oyunun kendisindeki gelişmiş seçeneklere erişmenize izin veren bir başlatıcıdır. Xmodgames, yağma, ödül toplama, sosyal ödül toplama gibi eylemleri otomatik olarak gerçekleştirebilen Lua Scripts (Botlar) çalıştırılmasına bile izin verir. Xmod Games, ek faydaları olan rastgele web sitelerinden modifiye APK’ları doğrudan indirmeye tartışmasız çok iyi bir alternatiftir.

Bununla birlikte, bu başlatıcıyı kullanmanın dezavantajı, çevrimiçi oyunların, telefonlarında xmodgames dosyaları olan kişileri o oyunda kullanıp kullanmadıklarına bakılmaksızın yasaklamaya başlamasıdır. Bu yüzden çok dikkatli olun ve lütfen bunu çevrimiçi oyunlarınızda sahte bir hesapta ayrı bir cihazda test etmeden önce kullanmayın.

düğme indirme

Özellikler:
– Oyunlarınıza modların kolay kurulumu – Botların
kolay indirilmesi ve çalıştırılması – Modifiye
APK’lar
– Çevrimiçi oyunlarda çalışır
– Kök gerektirir
– kolayca tespit edilebilir ve yasaklanabilir


 

android emülatörüMakrolar / Keymapping ve Sahte GPS ile Emülatörler

Taklitçiler, oyunlarda yeni yollarla hile yapmanın bir başka inanılmaz yolu ve aynı zamanda Android’de oyun hacklemeyi daha güvenli, daha hızlı, daha az güçlükten kurtarmanın ve riski en aza indirmenin bir yoludur. Sadece piyasadaki hemen hemen her hile uygulamasıyla uyumlu olmayan seçkin birkaç emülatör var, aynı zamanda dokunmaları kontrol etmek için tuşları eşlemenize izin veriyorlar, oyunları kontrol etmeyi daha kolay ve daha duyarlı hale getiriyorlar, kendi başına bir hile yapıyorlar ve ayrıca makro sağlıyorlar. işlevsellik, çoklu kutu desteği, oyun için GPS konumunuzu kullanan Pokemon Go gibi Oyunlar için sahte GPS / sanal GPS konum hizmetleri ve her şeyden önce köklü olarak gelirler, kökü açıp kapatmanıza izin verir veya çok kolay köklenir harici araçlar kullanarak. En iyi şey, telefonunuzu kırma, bu cihazları rootlama riskine girmemenizdir. Bir şeyler ters giderse, yazılımı kaldırmanız yeterlidir.

Genel emülatörler, Android oyun hacker araç kitinizde size yalnızca harika bir oyun platformu değil, aynı zamanda gerçek Android telefonunuzla veya tabletinizle uğraşmadan önce şeyleri test etmek için bir sanal alan sağlayan çok güçlü bir araçtır. Bu emülatörleri burada bulabilirsiniz .

düğme indirme

Özellikler:
– kolay kök / zaten köklü emülatör
– telefonunuzu kırma şansı yok
– tuş eşleme, denetleyici öykünmesi
– oyunlar için sahte GPS konumu
– Telefonlardan / Tabletlerden daha iyi performans – daha
fazla oyun korsanlığı uygulamasıyla uyumlu


 

özel oyun sunucularıÖzel Sunucular

Hile yapmanın bir yolu, son zamanlarda giderek daha popüler hale gelen Android’deki çevrimiçi oyunlardır (yalnızca). Daha fazla oyun yalnızca çevrimiçi hale geldikçe, insanlar genellikle oyuncuya sınırsız mücevher, para, kaynak vb. Vermek için orijinal oyun sunucularını taklit eden kendi sunucularını oluşturmaya başladılar. Esasen size herhangi bir oyunda sahip olmak istediğiniz her şeyi ve her şeyi verebilirler. ANCAK, geliştiriciler orijinal sunucu tarafı yazılımını vermedikçe, bunların tersine mühendisliği ve oluşturulması inanılmaz derecede zordur, hilelere sahip olmanız özel olmayacaktır çünkü çoğu özel veya simüle edilmiş oyun sunucusunda herkesin hileleri vardır ve siz Özel sunucuya bağlanmak için bile özel bir APK istemcisine ihtiyacınız var.

Bu nedenle, çok nadir durumlarda bu, mobil cihazlarda bulunan en harika ve güçlü hile olsa da, çoğu durumda özel sunucular, size hile vermedikleri için değil, hileleriniz hiç özel bir şey olmayacağı için inanılmaz derecede güçsüz olacaktır. .

Özel Sunucuları HackerBot FreeFinder’ı kullanarak bulabilirsiniz .


 

Köklü Telefon Olmadan En İyi Hack Oyunu (KÖK YOK)

Tüm bu uygulamaları KÖKLÜ cihaz YOK ile kullanmanın bir yolunu arıyorsanız, gitmenin tek yolu bunun yerine bir emülatör kullanmaktır. Bazı emülatörler kolayca köklenebilir ve diğerleri indirip yüklediğinizde zaten köklüdür. Windows ve Mac için Android emülatörlerini BURADA bulabilirsiniz .

VM’leri / Emülatörleri kullanmanın yanı sıra, her oyunda hile yapmanın tek yolu modlu APK’ları kullanmaktır, çünkü yukarıdaki araçların çoğu kök olmadan çalışmayacaktır. – Yasal çalışan APK modlarını bulmak için HackerBot APK’yi kullanabilirsiniz ve aradığınız şey bu değilse, herhangi bir kök gerektirmeyen ve oyunlara hile uygulayabilen uygulamaların bir listesini BURADA bulabilirsiniz .

Bu mobil oyun platformundaysanız, En İyi iOS Game Hack Uygulamaları için de bir listemiz var . Ayrıca hile yapmayı kolaylaştıracak iOS emülatörleri yoktur .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

galvaniz sac, denizli escort, tipobet giriş