Shadow Die Twice Türkçe Yama

Shadow Die Twice Türkçe Yama indir From Software tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan Shadow Die Twice, oyuncular tarafından oldukça sevilen aksiyon-rpg oyunu olarak geliştirilmiştir. Grafikler ve oynanış oyunculara, senaryonun içerisindeymiş gibi bir hava katmaktadır. Souls oyun türünü sevenler için oldukça başarılı bir yapımdır.

Shadow DieTwice Türkçe Yama

Aksiyon oyunları için güzel bir seçenek olan Shadow Die Twice, Türk kullanıcıları için oldukça popüler bir oyundur ancak Türkçe dil desteğini firma maalesef sağlamamıştır. Türkçe yama kurulumu yapmak isteyenler site üzerindeki link ile yamayı indirebilirler. İndirdikleri dosyayı çalıştırarak oyunun kurulu olduğu dizine otomatik olarak yama kurulacaktır. Tamamen Türkçe dil desteğini kullanıcılarına sunacak olan bu yama, farklı bir oyun deneyimi yaşatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş