Soccer Manager 2020 APK İndir – HD Para v1.1.5

Soccer Manager 2020 APK Full İndir

Soccer Manager 2020 oyununda dilediğiniz ligden bir futbol kulübü seçerek futbol müsabakalarına dahil olacak ve kendi stratejileriniz ile ekipı sahaya sürerek galibiyet elde etmeye çalışacaksınız. Antrenman yaparak oyuncularınızı geliştirecek ve yeni yetenekler keşfederek ekibinıza harika transferler meydana getirmeye çalışacaksınız.

sm 2020 para hileli indir

sm 2020 para hileli apk indir

Gerçekçi menajerlik deneyimi sayesinde sizler de bu oyunun kalitesinin hazzını alacaksınız. üç boyutlu grafiklere sahip oyunun görüntü kalitesi ile oyunu kolay rahat bırakmayacaksınız. Dünyanın dört bir yanından 33 ülkeden 800 kulüp arasından istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Maça başlamadan önce yapacağınız kadro seçimi ve taktik sizin galibiyete taşımaya yardımcı olacak. Ek olarak yapacağınız antrenman çalışmaları ile oyuncuların kondisyonu üst seviyeye çıkacak. Seçtiğin takımın tüm yönetimi sizde olup istediğiniz transferleri yaparak takımını üst seviyeye taşı. Soccer Manager 2020 şimdi para hileli modu ile tekrardan sitemizde sizlerle birlikte olurken hemen ücretsiz olarak sizlerde telefonlarınıza bu oyunu kurabilirsiniz. Kurulum hakkında verdiğimiz bilgiler sizlerin oyunu sınırsız para hileli olarak oynamanıza yardımcı olacak. Türkçe dil desteği ile desteklenen oyun tamamen ücretsiz olarak sizlerle beraber. Bazı arama sonuçlarından yola çıkarak siz değerli oyun seveler için yayınlamış bulunmaktayız. sm 2020 para hilesi ile oyuna daha hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Oyunu google drive ve ya mail.ru ile indirebilirsiniz.

Google Drive

ALTERNATİF LİNK 1

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş