Taxi Sim 2020 v1.2.4 Apk | para hileli indir

 

Bu taksi simülasyon temalı bir oyundur. Oyunda oyuncular taksi şoförlerine dönüştürülecek. Kenti özgürce keşfederken ve hız heyecanının tadını çıkarırken, en lüks ve lüks otomobili yaratmak için çeşitli ilginç görevleri tamamlayacaklar!

Taksi şoförü olmaya çalışın. Debriyaj üzerine ve dışına çıkmanın en temel becerilerinden başlayarak, aracı öğrenmenin tüm zorluklarının üstesinden gelmeniz, yeterliliğinizi artırmanız, güvenli bir şekilde sürmeniz, yayalardan kaçınmanız ve birlikte sürüş cazibesini hissetmeniz gerekir!

En son taksi simülatör oyunumuzda bir taksi şoförünün hayatını yaşayın. Taksi veya özel şoför olarak farklı sürüş işlerini tamamlayın ve her hafta daha fazla yeni otomobil eklenerek 30’dan fazla muhteşem araç arasından en sevdiğiniz aracı seçin.

New York, Miami, Roma veya Los Angeles gibi büyük şehirlerde gezinin ve sürüş tarzınızı farklı müşteri türlerine uyarlayın – bazıları aceledir ve kırmızı ışıkta koşmanıza aldırmazken, diğerleri tehlikeli sürüşlerden korkar.

VIP müşteriler, kararsız müşteriler ve farklı günlük ve yaşam boyu kilometre taşları ile taksi simülasyon oyunlarını yeni bir seviyeye taşıyoruz.

Kariyerinize düzenli otomobillerle taksi şoförü olarak başlayın ve SUV’lere, lüks otomobillere, spor otomobillere ve süper otomobillere kadar ilerleyin. VIP müşteriler almak ve her iş için daha fazla para kazanmak için daha iyi arabalar satın alın. Satın aldığınız her araba hem taksi hem de özel taksi modunda çalınabilir.

Bu açık sürüş deneyiminde çarpıcı grafiklerin ve ortamların keyfini çıkarın. Başka bir taksi simülasyon oyununda bulamayacağınız özellikler ekledik: Yayalar yağmur yağdığında şemsiyelerini açıyor, yüzlerce yıkılabilir nesne var, kaldırımda gerçekçi bir araba ve insan yoğunluğu var. Gerçekçi kontroller ve sesler ile gerçek bir taksi şoförü gibi hissediyorum!

Kariyer Modunda zirveye çıkın, Free Roam’da dolaşın ve rahatlayın ya da çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarınızla oynayın. Bu oyunu en eksiksiz ve ödüllendirici taksi simülasyon oyunu yapmak için çabalarımıza yardımcı olun – lütfen görüşlerinizi bize bildirin!

Taxi Sim 2020 apk indir (Hileli)

taxi sim 2020 hileli indir

taxi sim 2020 hileli indir

Mega.nz – İndir

 

Taxi Sim 2020 1.2.4 para hile apk : oyun içinde araba satın aldıkça paranız artar ve her yolcu taşıma görevinden sonra 25000 para kazanırsınız.

Taxi Sim 2020 1.2.4 altın hile apk : oyun içinde araba satın aldıkça altınınız artar ve her yolcu taşıma görevinden sonra 25000 altın kazanırsınız.

Hile hakkında : oyun içinde araba satın aldığınızda paranız veya altın miktarınız artar, ayrıca her yolcu taşıma görevinden sonra 25000 altın ve para kazanırsınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir