Thor Ragnarok İndir

Thor Ragnarok indir ,  yönetmen koltuğuna 1975 Yeni Zelanda doğumlu ”Moana(2016)” filminden tanımış olduğumız Taika Waititi oturmuş. Thor : Ragnarok, aksiyonla beraber komedinin de  öne çıktığı hayli keyifli bir yapım. Ben kendi adıma söylemeliyim ki filmi sevdim ve izlerken hiç sıkılmadım. Hatta dahada ileri gitmem gerekirse, bu film bana nazaran bugüne kadar yapılmış en iyi Marvel yapımı.

thor ragnarok çizgi roman indir

thor ragnarok çizgi roman indir

Thor  Ragnarok İndir Konusu

Ragnarok ne demek? önce onu açıklayayım. Ragnarok, Asgard’ın yok oluşunu bildiren kehanete verilen isimdir. Thor(Chris Hemsworth), daha önce birkaç kere Loki(Tom Hiddleston) ile iktidar savaşı vermişti. Bu kere ablaları ölüm tanrısı tuvalet’ya(Cate Blanchett) karşı birlik olup iktidara geçmesini engellemeye çalışıyorlar. Loki, bu kez oldukça esprili ve sempatik bir karakter olarak hicvedilmiş. Filmde kimler yok ki.. Dr. Strange(Benedict Cumberbatch), Hulk(Mark Ruffalo), Odin(Anthony Hopkins), Skurge(Karl Urban), Heimdall(Idris Elba), Grandmaster(Jeff Goldblum), Matt Damon filme ayrı bir tat ve hareketlilik katıyorlar.

Thor: Ragnarok izle indir

Thor: Ragnarok izle indir

Marvel’ın en iyi filmleri , 2016 yılının son çizgi roman uyarlaması olarak vizyona giren Doctor Strange filminin yıldızı Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange göreviyle Thor: Ragnarok’ta yer alacağı, buna ek olarak da Ruffalo’nun canlandırdığı Hulk karakterinin hikayede önemli bir rol üstleneceğiydi. Stüdyodan gelen son gelişme ise nasıl bir film izleyeceğimiz yönünde. Thor: Ragnarok filminin başında Thor’u, evrenin uzak bir köşesinde çekicinden yoksun yalnızlığa terk edilmiş göreceğiz. Süper kahramanımızın amacı ise çok geç olmadan Asgard’a gidip Ragnarok’u durdurmak. Sadece Ragnarok dışında yeni bir bela daha var Asgard’ın başında, acımazsız wc. Yeğenlerim öncelikle  Thor un bir başka Avenger karşısında, dostu Hulk karşısında ölmeden hayatta kalmasını başarması gerekiyor. Kısaca filmin konusu devlerin ve marvelin hayali karakterleriniz efsanevi savaşını izleyeceğiz..

Thor: Ragnarok Türkçe Dublaj İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş