Torque Burnout 2.2.8 Apk + MOD (Sınırsız Para Hileli)

Torque Burnout v2.2.8 apk para hileli , drift yapma, araba sürme ve kapışma oyunlarını seven yegenlerimin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını League of Monkey stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağlamış olduğunız araç ile bulunduğunuz parkur içinde sürüş yapmak, seyircileri mutlu etmek ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Torque Burnout içinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız puan hileli, gerçek parayla satılan arabalar ve biroldukça ögeyi kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Onlarca araba, güçlü rakipler, farklı parkurlar ve dahası sizleri bekliyor. Torque Burnout v2.1.0 sürümünde onlarca hata düzenlemesi yapılmıştır. Grafikleri üç boyutlu olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Torque Burnout Apk indir – Para Hileli Mod v2.2.8

Torque Burnout bir tür araba yanverme yanı kısacası drift oyunudur. Araba yarışlarının oyunlarının aksine burada kalabalığın önünde yan vererek sizden istenileni yerine getirmelisiniz. Dumanların arasında, patlayan lastikler ve yanan motorlarla gerçekçi bir tecrübe sunmaktadır. Kendine özgü özellikleri olan onlarca farklı araç mevcuttur. Mükemmel motor sesleri ve gerçekçi grafikleri ile ön plana çıkmaktadır. Aracınızı geliştirerek drift yapabilir, sıfır çizebilir ve kalabalığı eğlendirebilirsiniz. En iyi patinaj ustası oluncaya kadar devam etmelisiniz. Yolda çıkan engelleri artistik bir halde geçerek güzel puanlar toplayabilirsiniz.
Torque Burnout Apk, son zamanların oldukca popüler drift oyunlarından biri olan Torque Burnout şimdi en yeni sürümü ve en yeni otomobillerı ile sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunda sizlere bir araç verilecek bu enstrumanlar ile drift yarışlarına katılarak kabiliyetinizi sergileyiniz. Yarış sonucunda sıralamanıza bakılırsa ödüller elde edecek ve bu ödüller ile yeni araçlar alabileceksiniz. Sizlerde drift otomobil oyunlarını seviyorsanız Torque Burnout android apk oyununu öneririz. Şimdi android 4.0 ve üzeri cihazları desteklemektedir. Ek olarak hileli sürüm mevcuttur.

Torque Burnout v2.2.8 apk para hileli Kurulum;

“APK” cihazınıza yükleyin.
“Leagueofmonkeys.torqueburnout” klasörü “android / obb” içine kopyalayın.
Oyuna girin.

 

Muhteşem duman, patlama lastikleri ve alevli motorlarla tamamlanan gerçekçi simülasyon!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş