Township Mod Apk Sınırsız Para

Township Mod Apk (v7.8.1)  Sınırsız Para ve Android İçin Reklam Yok

 

Township Mod Apk İndir + Hack Oyunu

Township v7.8.1 Normal Apk

Township v7.8.1 Mod Apk

MEGA MOD APK

 

Township Game Lover’s Latest Township Mod Apk (v7.8.1) + Sınırsız Para + Sonsuz Elmas + Android için Reklam Yok’u indirmek istiyorsanız, tebrikler doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, Township Android Oyunu Özelliğinin ne olduğunu ve Mod Sürüm Apk’sinin size indirebileceğiniz bir Tıklama En Hızlı CDN Sürücü Bağlantısı sağlayacağını bileceğiz , böylece Township  Android Casual Oyununu kolayca indirebilirsiniz .

Township Basit Eğlence Android Oyununun Özelliği Nedir?

Rol yapma ya da çekim gibi oyunlardan ziyade eğlence için başlıklar arayan insanlar var, Yorgun bir günün ardından. Çiftlik maçları, birçok eğlence oyunu olmasına rağmen, birkaçının ilk seçeneğidir. Bir çiftçinin işiyle birlikte bir yaşam içerir. Şimdi gerçek çiftçinin işini yaptığınız ama aynı zamanda inşa etmeniz, şehrinizi yönetmeniz ve gelişmesine izin vermeniz gereken Township’i (MOD Sınırsız Para) araştırıyoruz.

Şehre ilk gün giriyorsunuz, ilk işlerle pirinci geliştirmek için inekleri toprakla beslemek gibi talimatlar alacaksınız. Mahsulleriniz büyüyebilir ve belli bir süre geçebilir, onlara hasat yapmalarını teklif edersiniz. Çiftlik oluşturmak için bir çiftlik inşa etmek ve üretmek için bu yöntemi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Her hasattan sonra, çiftlik hayvanlarının ve mahsulün yoğun bir şekilde kilidini açacak uzmanlığı elde edeceksiniz. Nakit kazanmak için hasat edilen çiftlik ürünlerini satabilirsiniz. Ek olarak, bir yöntem, örneğin, satılık ekmek oluşturmak için bir değirmen inşa etmektir.

Hayvan hayranıysanız, bu spor bir cennettir. Township, çiftliğinizde besleyebileceğiniz güzel hayvanlarla dolu. Kümes hayvanları, deniz gibi yumurtalar için yaratıklar, inek, inek gibi böğürtlen hayvanları veya kedi ve köpek gibi evcil hayvanlar seçebiliyorsunuz. Aksi takdirde onları beslerken hastalanacaklar ve belki de ölecekler ve onlara bakmak istersiniz.

Depoyu Yükselt-:

Çiftlik sahibi olmak, depo inşa etmek önemlidir. Başlangıçta Township, size çok fazla alanı olmayan bir depoyu genişletiyor. Bu nedenle, malzemenin keşfedilmesi kolay olmadığında, güncellemeniz gerekir, ancak bu aslında basit bir şey değildir. Depoyu güncellemek için kullanılacak ham maddeler, toplama, üretim sırasında muhtemelen rastgele düşecektir… bu nedenle deponun inşası zaman zaman servete dayalıdır. Oyun, sizi arkadaşlarınızla sosyalleşmeye davet ettiğim malzemelerin sizin tarafınızdan değiştirilmesine izin veriyor.

Kasabayı Dekore Et-:

Sadece bir çiftlik yöneticisi değil, Township’te bir şehrin yöneticisisiniz. Böylece inşa etmek göreviniz bu şehri yönetmek ve üretmektir. Büyüyen bir nüfusla şehrinizin daha da büyümesine yardımcı olmak için vatandaşların zevklerine dikkat etmelisiniz.

Hayvanat bahçesi, restoran, sinemalar, müzeler vb.Gibi eğlencelerin inşasından bireylerin zevk almasına yardımcı olabilirsiniz. Şehrinizi tıpkı dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirler gibi Big Ben saati, hatta saat gibi işlevlerle dekore edebilirsiniz. Eyfel Kulesi, Özgürlük Heykeli,… Oyuncuların şehirlerine daha harika ihtiyaç duyduklarını anlıyorum, ancak başlangıç ​​olarak, iflasa düşmeniz gerekmiyorsa, antik dekorasyonlar satın almak yerine büyüyen çiftliklere odaklanmalısınız.

Para birimi-:

İki para türleri  İlçesi  altın ve dolar. Altın, oyunda en çok kullanılan oyun ve yapım yoluyla kazanıyorsunuz, ürünlerinizi satıyorsunuz. Ya da oyundaki görev sayesinde makul miktarda altın kazanabilirsiniz. Altın, bitki çeşitleri satın almanıza veya yeni binalar inşa etmenize yardımcı olur. Dolar, üretimi hızlandırmak veya bazı özel aletler satın almak için oldukça kullanılıyor. Oyunda hasat zamanı oldukça hızlı, sadece birkaç dakika sürüyor. Üretim ve inşaat için yaklaşık 15 dakika ile 1 saat arası sürer, beklemek istemiyorsanız hemen tamamlamak için doları kullanabilirsiniz.

Güzel grafikler-:

Kasabanız renkler ve 3 boyutlu görüntülerle oluşturulur. Township’in o görüntüleri katılımcı için çok sevimli ve olumlu, huzur ve yakınlık hissi veriyor. Bu oyun, çiftlik oyunlarına bayılırsanız, rahat bir deneyim ile anlardan birini sağlar.

Özet-:

Bir arkadaşımın beni bu maçla oynamaya teşvik etmesi harikaydı, ilgimi çekti. Township keyifli, oynaması kolay bir çiftlik sporudur ve araştırması çok eğlencelidir. Bu spor, iOS işletim sistemleri için ücretsizdir ve sadece 2 Android, oyunu aşağıdaki köprülerden indirebilirsiniz.

Günlerce yorulduktan sonra, hızlı tempolu saptırmalar yerine eğlence için basit başlıklar arayan çok sayıda kişi var, örneğin, çekim veya numara yapma. Şu anda pek çok teşvik eğlencesi var, ancak çiftlik rekreasyonları güvenilir bir şekilde birçok kişinin temel kararı. Oyun, bir çiftçinin düzenli çalışmasıyla sakin bir yaşamı yeniden yarattığı için. Bugün sadece gerçek çiftçinin gerekli adımlarını atmadığınız ancak aynı şekilde kendi şehrinizi üretmeniz, yönetmeniz ve gelişmesine yardımcı olmanız gereken Township (MOD Unlimited Money) ‘ı araştırıyoruz.

Fantezi şehrinizi inşa edin! Çiftliklerde mahsul toplayın, ofislerinizde işleyin ve şehrinizi inşa etmek için ürünler sunun. Olağanüstü uluslarla değişim. Kasabanıza alışılmadık bir lezzet katmak için kafeler, filmler ve diğer ağ yapılarını açın. Madeni araştırıp varlıkları elde edin ve eski antik nadirlikleri keşfedin. Kendi hayvanat bahçenizi çalıştırın ve dünyanın dört bir yanından yaratıkları toplayın.

Hayalinizi üretmek için bir çiftlik sahibi ve şehir yöneticisi olmaya hazır olduğunuz doğru mu? Başlamalıyız!

Township Mod Apk ile fantastik şehrinizi bir araya getirin

Hay Day dışında, Township, Google Play’de 50 milyondan fazla indirmeye sahip, son derece önemli bir tahta oyunu olan bir şehirdir. Kasabaya girdiğiniz ana gün, basit başlangıç ​​ödevleriyle, örneğin ana pirinci geliştirmek veya süt hayvanlarını beslemek için toprağı kazmak gibi hızlı bir şekilde eğitileceksiniz. Bitkileriniz gelişecek ve bir zaman dilimi yaşayacak, onları biçip nakit karşılığında satabilirsiniz. Çiftlik ürünleri üretmek ve daha sonra daha büyük bir çiftlik üretmek için bu hatlar boyunca kullanmaya devam edeceksiniz.

Her hasattan sonra, u seviyesine dahil olacaksınız, bu noktada yeni ürünler ve evcilleştirilmiş hayvanlar açacaksınız. Nakit için toplanan çiftlik ürünlerini satabilirsiniz. Aynı şekilde, daha yüksek faydalarla satın alınabilecek ekmeği teslim etmek için bir üretim hattı üretmek gibi giderek etkili bir yol vardır.

Canım bir yaratık olma şansın varsa, bu oyun cennettir. Township, çiftliğinizden yararlanabileceğiniz göz kamaştırıcı yaratıklarla dolu. Yumurta için yaratıklar, örneğin tavuk, kaz, … süt ürünleri, örneğin büyükbaş hayvanlar, keçiler ve hatta evcil hayvanlar, örneğin köpekler ve kediler seçebilirsiniz. Yaratıklar yetiştirirken, onlarla uğraşmak ve onları düzenli olarak beslemek zorundasınız, aksi takdirde hastalanacaklar ve potansiyel olarak tozu ısıracaklar.

İlçenin İnanılmaz Özellikleri Modifiye Apk

● Hayalinizdeki şehri yaratmak için kullanabileceğiniz farklı binalar ve dekorasyonlar
● Fabrikalarınızda yetiştirmek ve daha sonra işlemek için çeşitli mahsuller
● Doldurmanız gereken siparişlere sahip eğlenceli, karizmatik kasaba halkı ● Keşfedip
toplamak için eski eserlerle dolu şehrinizin madeni
● Sevimli hayvanlar ilgilenmek için
● Yönetilecek ve genişletilecek çiftlikler
● Adalardan getirilen egzotik ürünler
● Hayvanları bile yetiştirebileceğiniz bir hayvanat bahçesi
● Özgürlük Heykeli, Big Ben gibi kasabalarınızı dekore etmek için kullanabileceğiniz ülke bayrakları ve ünlü simge yapılar, ve daha fazlası!
● Facebook ve Google+ arkadaşlarınızla oynayın, oyun topluluğunda yeni arkadaşlar edinin ve kendi klanlarınızı oluşturun!

Township oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler gerçek parayla satın alınabilir.

* Oyunu oynamak ve sosyal etkileşimleri, yarışmaları ve diğer özellikleri etkinleştirmek için internet bağlantısı gereklidir *

Sadece çiftlik müdürü değil, aynı zamanda kasabalarda bir kasaba müdürüsünüz. Bu çizgilerle, sorumluluğunuz bu şehri korumak, inşa etmek ve inşa etmektir. Sakinlerin hazzını düşünmeli, gelişen nüfusla birlikte şehrinizin daha hızlı büyümesine yardımcı olmalısınız.

Hayvanat bahçeleri, restoranlar, sinemalar, müzeler vb. Gibi Bölümün geliştirilmesi yoluyla bireylere mutluluk vermeye yardımcı olabilirsiniz. Şehrinizi, dünyanın dört bir yanındaki büyük kentsel topluluklarla bir çalışma gibi tasarlayabilirsiniz, örneğin Big Ben Saati, Eyfel Kulesi, Özgürlük Heykeli,… Bence tüm oyuncular, şehirlerinde hızlıdır Hoş, ancak örnek olarak birinci önem Hna’nın tercih edeceği tasfiyede istemediğiniz daha önceki bir promosyonu satın almaktan farklı olarak bir çiftlik kurmaya odaklanmalısınız.

Township Diamonds ve Para Birimi ile Her Şeyi Satın Alın

Township’in iki nakit türü altın ve dolardır. Altın, oyunda en çok kullanılan oyun ve siz nesil boyunca tedarik ediyorsunuz, eşyalarınızı satıyorsunuz. Ya da oyundaki yolculuk boyunca hatırı sayılır miktarda altın elde edebilirsiniz. Altın sizi bitki çeşitleri satın almaya veya yeni yapılar inşa etmeye teşvik eder. Dolar çoğunlukla yaratımı hızlandırmak veya bazı istisnai aygıtlar elde etmek için kullanılıyor. Oyunda biçme zamanı çok hızlı, sadece birkaç dakika sürüyor. Üretim ve geliştirme için yaklaşık 15 dakika ila 60 dakika sürer, duraklamak istemediğinizde doları hızlıca bitirmek için kullanabilirsiniz.

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • Sınırsız Para (Harcayınca Artır)
  • Diamond’ı artırın
  • Reklamsız

Township Mod Apk İndir + Hack Oyunu

Township v7.8.1 Normal Apk

Township v7.8.1 Mod Apk

MEGA MOD APK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir