Windows 10 Pro İndir – Türkçe – 2020 Nisan Formatlık İSO

Windows  10  Professionаl  full tek link indir, Merhaba değerli yeğenlerim , windows 10 bildiğiniz üzere nisan ayında çok büyük bir güncelleme aldı ve ilk yeğenlerim yararlansın diye windows 10 iso indir isimli konu başlıgını yayınladım. 32 bit ve 64 bit olarak her iki işlemci içinde çözüm bulabilirsiniz.

Yeni güncelleme ile görünümde biraz farkındalıga gitmiş, ilk ben denedim tabiki her zamanki gibi.. Başarılı olmuş diyebilirim windows 10 1909 sürümünüdür. 2 nisanda yayına alında fakat ben deneyip test ederek sundugum için bunu 12 nisanda yayınlama gereği duydum. Full lisans oldugu için ilerdeki güncellemeleri kolaylıkla alabilirsiniz.

Öncelikle kullanabilmek için başlıca şunları yerine getirebilmeniz gereklidir;

orjinal windows 10 faydaları

  1. Windows 10 pro orjinal kullanmanız durumunda gelecek güncellemeri alabilir ve işletim sistemini güvenli bir şekilde kullanmanıza olanak saglar. Konumuzda bulunan windows 10 orjinal bir sürümdür o nedenle gelecekte alacak güncellemelere sahip olabilirsiniz.
  2. Hacker ve saldırganlara karşı eksra güvenlik saglayabilir.

Windows 10 Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • Windows 10 iso kalıp dosyası indir
  • Rufus ile yazdır
  • Boot ayarlarını yerine getir
  • ve bingo…

İndirme Linkleri

mega

windows 10 google drive indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal meritroyal
galvaniz sac, tipobet tipobet giriş